Segítség kérés: Egy adatbázis két WP oldalhoz

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni abban, hogy a cégem leszerződött az interware-rel és náluk akarják megcsinálni a weboldalunkat,





de az interware-nél az MYSQL verziója alacsonyabb a WP 3.0 követelményénél, és a már élő weboldalunk ezt használja ( a 000webhost-nál ).





Meg tudom valahogy csinálni hogy a 000webhost MYSQL adatbázisán de az interware tárhelyén fusson az oldal, úgy hogy közben akár megtartanám





a 000webhost-nál is az oldalt.





Elég kezdő vagyok wordpress témában, és eddig a fórumon nem találtam erre megoldást.











Köszönöm a segítséget!

Nyilván azért van a WordPress-nek egy minimum MySQL alapkövetelménye, mert korábbi verzióval nem fog tökéletesen működni…











Így erre, nem is fogsz megoldást találni.


'DjZoNe' wrote on '2010-06-25:




Nyilván azért van a WordPress-nek egy minimum MySQL alapkövetelménye, mert korábbi verzióval nem fog tökéletesen működni...





Így erre, nem is fogsz megoldást találni.








Ezt a részét én is értem, ezért szeretném úgy megoldani, hogy a már létező és működő weboldal (ami a 000webhost-on van)MySQL adatbázisát használnám az interware tárhelyéhez járó (régebbi, a WP-vel nem müködő) MYSQL helyett.





Ilyet tudok csinálni valahogy?

Amennyiben a 000webhost mysql szervere nyitott kifelé, és nem csak localhostról fogad el kapcsolódást, akkor igen.