Segítség! Hogyan törörjem a wordpresst, ha meghackelték a honlapomat?

Sziasztok!











Ma arra értem haza, hogy feltörték a honlapunkat, amit a barátnőmmel közösen szerkesztettünk és most oda több év munkája, bár régebben készítettem biztonsági mentést, legalább pár dolgot megmentettünk.





Mint a cím is mutatja a kérdésem ez lenne: Mit tegyek/tegyünk, ha feltörték a honlapunkat és a wordpresset törölni szeretnénk és újat telepíteni, de nem tudunk belépni?! Ftp-n keresztül próbáltam törölni a fájlokat, de ez nem volt megoldás, mivel azt írta kis, hogy a wordpress már telepítve van és ahhoz, hogy eltávolítsam be kellene lépnem.





Mit tegyek/tegyünk?





Előre is köszönöm a segítségeteket!





U.I.: A tárhelyszolgáltatónak (starszz.com) jeleztem, hogy mi történt. Még nem kaptam választ.





További szép estét mindenkinek!





Dijus

Nem admin nevet használtam és a megjelenő név más volt mint a felhasználónév és még is ez lett… :S





Köszönöm a segítséget, remélem nem lesz több kérdésem, ha még is akkor ide írok

Mint mindig, most is kaptam egy ilyet : Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/kdorama/public_html/wordpress/wp-admin/includes/post.php on line 241





Itt utána néztem ennek, de nem lett jobb semmivel, ugyan ezt írja ki, ha megcsinálom, ami a fórumon le van írva. Ilyenkor mit tegyek?

Rendben, köszönöm!

Ha van okostelefonod, amin fut a Google Authenticator, akkor érdemes még a Google Authenticator plugint feltenni.

Legközelebbre ajánlott pl:





Limit Login Attempts





Log User Access





SI CAPTCHA Anti-Spam





WP Security Scan