Secure Invites plugin probléma

Sziasztok!











Friss felhjasználóként még zsong a fejem mindentől. WPMU-t telepítettem (ismerkedem vele), és egy buddy press-t is alá.





Olyan megoldást kerestem, amivel a meglévő tagok küldhetnek ki ismerősüknek meghívót, és csak a meghívottak regisztrálhatnak.





A Secure Invites plugin tökéletesen megfelel(ne).





Ilyen beállítások lehetnek:





    [*]Anyone can join with or without an invitation, and all users can invite as many people as they like

    [*]Signup is just for invited people, and all users can invite as many people as they like

    [*]Signup is just for invited people, and all users who have been registered for 30 days or more can invite as many people as they like

    [*]Signup is just for invited people, and all users who have been registered for 30 days or more can invite up to 10 people

    [*]Signup is just for invited people, and only administrators can invite people

    [*]Use custom settings

    [/list]



    Ha az elsőt vállasztom (Anyone.....) akkor rendben működik, csak így semmi értelme.


    A többi esetében, a meghívó linkjére kattintva, ez az üzenet fogad:


    - Sorry, you must be invited to join this community.





    Amatőr is vagyok, az angolom sem a legjobb, de azért rákeretem. Mások is jelezték ezt a hibát, de nem találtam a megoldást.





    ???


    Valakinek ötlete?





    Köszönöm.


    Tamás

Valahol van ilyen rész, hogy email címeket kell megadni, amire küldi a meghívót. Sajnos nekem olyan kell, mint weboldal.com/ajanlas/balazs vagy hasonló, amit lehetne szórni a közösségi oldalon…