Sajnos, ezt a fájltípus biztonsági okokból tiltott.

Sziasztok!



Ha képeket szeretnék a hírekhez csatolni folyton ebbe a hibaüzenetbe botlok. Jpg, Tiff és Png-nél is. Segítene valaki ? :slight_smile:





Köszönöm szépen!





Oliss

Mégis, hol?

Honlap címe?

Szia!



http://maroma.hu



http://kepfeltoltes.hu/150310/wp_hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Erre a hibára gondolok. Néhány frissítéssel ezelőtt még tudtam feltölteni képfájlokat… :slight_smile:







Köszi a választ előre is !



Oliss

Nézd meg, hogy az uploads könyvtár létezik-e, és írható-. De úgy gyanítom, hogy méginkább a tárhelyszolgáltatódnak kell jelezni.

Találkoztam ilyen hibával, kicsit megizzadt a szolgáltató, de rájött a titok nyitjára. :slight_smile:

Ha telepítettél biztonsági bővítményt, akkor azt érdemes kikapcsolni és úgy próbálni, lehet az van rosszul beállítva.

Ha nincs, akkor a tárhely beállításai hibásak -> szolgáltatónak szólni, ahogy Győző is mondta.

Az is kérdés, hogy mindegyik fájlfeltöltésnél ugyanebbe a hibába futsz, vagy csak néhánynál? Ha csak néhánynál, más problémák vannak.

Minden fájltípusnál és minden egyes feltöltésnél ebbe a hibába futok. Holnap írok a tárhelyszolgáltatónak, hátha tudnak segíteni valamit.



Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásaitokat!



Oliss

Ha minden igaz, az a hibajelenség minden képfeltzöltésnél, hogy

  • elindul a feltöltés
  • kiírja a html hibát
  • kép nem látszódik
  • kilépsz a feltöltésből
  • belépsz akárhova
  • visszalépsz a médiakönyvtárba
  • és ott a kép, szépen vigyorog rád



    Ha nagyjából ez a jelenség, akkor az a szerverbeállítások körüli gond. Tárhelyszolgáltatónakkell szólni, hogy kalapálja el a dolgot. ;9

Sziasztok!



Video Embed & Thumbnail Generator-t kikapcsoltam, azóta jó minden.



Köszönöm szépen még egyszer a segítségetek!

Oliss

Sziasztok! Nálam is hasonló a probléma. Annyi különbséggel, hogy csak jpg-t nem enged feltölteni. Nyilván nem próbáltam végig minden képfájltípust, de pl. png és gif gond nélkül felmegy. Nem telepítettem mostanában biztonsági plugint, szóval ez sem lehet gond. Ráadásul tegnap még ment. Nem lehet hogy valahol elállítottam, ahol nem tudtam róla?