sajatsef.hu - FINCSI!

Legyen vendég SAJÁT otthonában, hívjon SÉFET!











Valami ilyesmiről szól az oldalunk, és ezt most szeretnénk a nagyérdemű elé tárni! Bátran tessék kritizálni, és dícsérni is ér! smile.gif Kérdezni pedig majdnem kötelezőőő!











http://www.sajatsef.hu

mukk?

fallseason theme modositgatva











ugy nagyjabol ok, nekem picit szeles, sok az ures terulet, a szoveget sorkizartkent kene megjeleniteni inkabb





most latom hogy 100%-ra van allitva a szelesseg, 800x600-ban pocsek, elegge egybelognak a dolgok, ie alatt meg megrosszabb











az ie es az ff se ismer fel par karaktert azt majd orvosolni kene











a header jo, otletes, bar az nagyon nem tetszik, hogy picit szogletesre es cikkcakkos szelure sikerult jo par alak, koztuk a logo is, lehet hogy az animaciohoz flash kene nem pedig gif











az otlet meg jo, asszem vagy 1 eve (vagy tobb…) lattam a tv-ben ((=





de az biztos hogy en inkabb magamra fozok











(amugy elmosogatna a chef utanam is?) ddd;











szerintem

Jó ez, nincs túl csicsázva, átlátható, de szerintem túl széles [1680x1050]. Szerintem is sok néhol az üres terület.


ToRokZoli wrote:

a szoveget sorkizartkent kene megjeleniteni inkabb


most latom hogy 100%-ra van allitva a szelesseg, 800x600-ban pocsek, elegge egybelognak a dolgok, ie alatt meg megrosszabb





az ie es az ff se ismer fel par karaktert azt majd orvosolni kene





a header jo, otletes, bar az nagyon nem tetszik, hogy picit szogletesre es cikkcakkos szelure sikerult jo par alak, koztuk a logo is, lehet hogy az animaciohoz flash kene nem pedig gif





az otlet meg jo, asszem vagy 1 eve (vagy tobb...) lattam a tv-ben ((=


de az biztos hogy en inkabb magamra fozok





(amugy elmosogatna a chef utanam is?) ddd;





szerintem





Igen. Csak nem tudom, hogy mit kell megbuherálni ahhoz, hogy sorkizártként jelenjen meg a szöveg. Mit kell??





A karaktereket is módosítom, ha lesz egy kis idôm, jó hogy mondod... ez az én gépemrôl persze nem látszott.





Mi az hogy szögletes a header? ezt nem értem..





Én is inkább magamra fôzök, csak megkérdezem a séfünket hogy mit és hogyan csináljak. :))





Köszi a korrektúrát..

FerencKovacs.com wrote:

Szerintem is sok néhol az üres terület.





Mostmár szerintem is, csak még nem tudom hogy hogyan oldjam meg...

a sorkizarashoz, a text align-t kell justify-ra allitani a css-ben











a header tenyleg szogletes, mert teglalap alaku, de nem erre ertettem, hanem a tartalmara, nezd meg kozelebbrol es latni fogod











az ures rerulet megoldasra pedig azt ajanlanam, hogy a lap szelessege ne 100%-ra legyen allitva, hanem mondjuk 780 px-re (es ehhez aallitani a sidebar es a content szelesseget is), mert nagy felbontasnal tul szeles a lap, sok a feher, 800x600-ban pedig minden egymasba csuszik

Kedves Gastrodesigner!











“Legyen vendég SAJÁT otthonában!” - ez a TV Paprika Catering szlogenje, nem?











Más: - fura, hogy senkinek nem tűnik fel, mindenki csak a designról beszél itt - ha ez egy kereskedelmi weboldal, mert végülis azért készült, hogy ezt a szolgáltatást értékesítsd, akkor a marketingre kellene nagyobb hagsúlyt fektetni:











a landing page-n sokkal erőteljesebben kell megfogalmazni az értékesítési üzenetet. Figyelemfelkeltő címsor (Nyitóoldal: ez az első szó amit olvashat…ez nem jó), ezután kelts fel a vágyát, a finom kajákra és az oldal alján csak egy gomb vagy telefonszám, ez az “action” azaz a teendő: hivj vagy írj vagy kattints vagy töltsd ki.











Az oldalt írd alá, és tedd rá a fényképed. A sidebarban menjenek vásárlói idézetek, mit mondanak azok, akik már igénybevették a szolgáltatást.











Ez a leggyengébb pont: “Büszkék vagyunk arra, hogy szolgáltatásunkkal feledhetetlenné tudjuk tenni a különleges alkalmakat, és szertartásokat!” A vevőt nem édekli, mire vagy büszke, a lényeg, hogy NEKI miért jó ez, mi belőle az előnye, haszna, milyen kárt tud elkerülni, ha téged választ.











A navigációról: Ha a látogató megérkezett az oldalra, ne kelljen gondolkodni, hogy mit lehet itt csinálni, hol a menü stb. Most három navigáció van, sidebar header és page, ez nagyon zavaró. Egy navigáció legyen, mondjuk a headerben.











A háttérminta nekem kissé zavaró, bár mostanában tetszenek az ilyen minták. Javaslom, hogy adjál még rá egy kis fehéret (fotosopp kolor óverléj fehér 89%), akkor nem vonja úgy oda a szemet, de szép marad.











Egyébként jó az oldal, elrendezés, színek. Nagyon jó ötlet a konyharegény, mint blogcím. Maga az, hogy blogot írsz,mint séf szuper ötlet. A keresők is fogják majd szeretni. Ha ezt a pár dolgot megfogadod, amit itt írok, akkor még jobb lehet az oldalad mint most.











Bocs, ha hosszú lett, kissé belefeledkeztem a tanácsadásba…





Erdélyi Norbert

Igen, ez tényleg nem kevés… most egyenként átgondolom a felvetéseket, és megpróbálom mindegyiket a helyére illeszteni…, aki nem vak az pontosan látja, hogy ezek nagyon értékes gondolatok… Hümmögök rajta egy kicsit. (és ellenôrzöm ezt a szlogen-kérdést is)











Addig is, Köszike

A TV-paprikának a weboldalán keresztül pontosan beazonosítható szlogenje nincs… van ott “Házhoz megyünk” meg “A TV-paprika házhoz megy” de a “Legyen vendég SAJÁT otthonában” mondatot sem hangsúlyosan sem mellékesen nem találtam… Az igazsághoz persze hozzá tartozik, hogy jómagam lassan másfél éve nem nézek egyáltalán semmiféle TV mûsort. (és ezt még élvezem is :)) Ezzel együtt nem tartom valószínûnek, hogy a TV szlogen a honlapon nincs jelen… de mostmár komolyan utánna járok a dolognak…

Tényleg mondogatják a tv-ben… ha nem nézed, az még nem felmentés :frowning: bár egyáltalán nem biztos, hogy le van védve a szlogen…

Nálam meg szinte egésznap a megy a paprikaTV (itt nem tud semmi felidegesíteni), néha oda-odapillantok a laptop felett - ezért ivodott így belém a szlogen. De ez itt már offtopic, bocs.


erdelyi_norbert wrote:

Kedves Gastrodesigner!





a landing page-n sokkal erőteljesebben kell megfogalmazni az értékesítési üzenetet. Figyelemfelkeltő címsor (Nyitóoldal: ez az első szó amit olvashat...ez nem jó), ezután kelts fel a vágyát, a finom kajákra és az oldal alján csak egy gomb vagy telefonszám, ez az "action" azaz a teendő: hivj vagy írj vagy kattints vagy töltsd ki.





Igazad van! Javítottam Séfrendelésre... ez a marketing ügy elég összetett, de szerencsére nagyon logikus. Köszönöm mégegyszer az értékes segítséget, lassan mindent javítok.





Hogy tetszik most?

Szia!











Mostmár szebb, jobb. A kezdőlapra még egy fotó rólad: bizalomépítés.





De ez már marketing téma, nem wordpress…