Sablon telepítés után error 500

Sziasztok!

 

Sablont szerettem volna telepíteni, de szerintem az sem történt meg.
Frissítettem az oldalt, mert már fél órája nem történt igazából semmi. Aztán azóta nem tudom használni az oldalt.
Honlap sem működik, és adminba sem tudok belépni :frowning:

Egy nagy fehér képernyő jelenik csak meg.

Chrome böngészőben írja ki :

 
<h1 style=“color: #333333; font-size: 1.6em; font-weight: normal; line-height: 1.25em; margin-bottom: 16px; margin-top: 0px; word-wrap: break-word; font-family: ‘Segoe UI’, Tahoma, sans-serif; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial;”>Az oldal nem működik</h1>

A(z) <strong style="overflow-wrap: break-word;">........hu jelenleg nem tudja kezelni ezt a kérést.

  <div class="error-code" style="color: #646464; font-size: 0.8em; text-transform: uppercase; display: block; font-family: 'Segoe UI', Tahoma, sans-serif; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial;">HTTP ERROR 500

Tudtok nekem segíteni?</div>

Szia!

FTP-n keresztül írd át a telepített sablon nevét, utána működnie kell. Ha kell konkrét segítség, írj privátot.