Sablon szerkesztése

Passz, sajnos az egész sávhoz nincs semmi közöm, nem tudom anno ki és miért így választotta meg a tartalmat.

Ha crommal nézed meg az elem megtekintéssel láthatod két link is található bent…











A fej html be ezt keresd









Quote:

DWC On-line Free Web Counter

Úgy értem a két linket láttam, de hogy anno ki és miért pakolta oda azt nem tudom. Én ezt az egész fix sávot el szeretném tüntetni, csak nem tudom hogyan kéne (Vagy legalábbis deaktiválni. )

[font=helvetica, arial, sans-serif:2k2h2ryl]A fej html teljes egészébe?[/font:2k2h2ryl]

Mármint ezt úgy érted, hogy a sablon header file-ja vagy ez a csík ami ott van? Mert ha a csíkot kérdezed akkor épp az a bajom, hogy azt sem tudom hol van, vagy mi a kódja, vagy, hogy mit keressek :S

Igen, pontosan erre, ez a számomra zavaró tényező, mindig mindenhol ott van akár sablonváltás után is.

http://www.mlre.hu/wp/











Már nincs is benne szerintem töröld Ezt a részt <frame name=fej scrolling=no src=fej.html>

Ez van beszúrva:











Tehát keress rá az frame szóra a sablonod fájlainak tartalmába és meglesz.

















Tehát keress rá az frame szóra a sablonod fájlainak tartalmába és meglesz.

Nagyon köszönöm az eddigi segítséget, elnézést hogy értetlenkedem, addig eljutottam, hogy számomra nem túl logikus módon a fej.html van ott felül, ha letörlöm az ftp-ről ezt a részt, akkor az eddigi csík helyett egy nem jeleníthető meg a tartalom jelenik meg.





Namost a problémám,hogy a sablon (téma) fájljaiban keresgéljek. No de melyikben, mivel ha témát váltok (nem ezt szeretném meghagyni, hanem másikra váltani) ugyanúgy megmarad ez a csík felül, még ha az általam frissen telepített témát kapcsolom be akkor is. Biztos ami biztos végignéztem a filejait de nem nagyon találok ilyen framesetes dolgot :S

Elnézést, nagynehezen véletlen rájöttem. Akik előttem csinálták az oldalt, azok az ftp-re mindent raktak össze vissza (többek között két mappányi wp is van rajta :slight_smile: ) szóval a lényeg, hogy az index.html-ben volt a kutya elásva, aztán rájöttem, hogy ha bejön az index.html innen irányítanak át téged, egy a wp mappában lévő wp index.html-re. Sosem megcsavart dolog ez. Végül kitöröltem a titi111 által javasolt részt, de ezután nem jött be a wp oldal csak ez az egy csík. Ezután átírtam a rows=90-et rows=0-ra, de mindent ugyanúgy hagytam. Így eltűnt a csík, bár kódhosszúság szempontjából nem biztos, hogy ez a legnyerőbb és legtisztább. Olyan index.html-t kéne írnom amiben nincs semmi, csak annyi, hogy automatikusan a wp mappa alatt található wp-t nyitja meg, de sajnos ilyet nem tudok. Köszi a segítséget!

Sziasztok!

















A tegnapi nap folyamán frissítettem a rendszeremet 3.5-ös verzióra. Az egyik bővítményemmel kapcsolatban jelentkeztek gondok, de azt egy frissítéssel sikerült megoldanom. Viszont szeretnék kérni egy kis segítséget Tőletek, mert az alábbira nem találtam meg a megoldást. Bár hozzá kell tennem, nem vagyok túlzottan jártas a WP-motor programozásában.











Szóval a WP 3.5-re történt frissítést követően az oldalamon (http://www.formula1tech.hu) lévő kategória feliratok esetén, amikor ráállok az egérrel ezt írja ki: “Cortos de…” (A … helyén a kategória neve íródik ki) Ezt szeretném módosítani “… kategória összes bejegyzése” sorra, de sajnos nem tudom, hogyan tegyem.











Ha tudnátok nekem ebben segíteni, nagyon megköszönném.

















Üdvözlettel,





István

Sziasztok!





Valaki tudna segítani abban, hogy a twenty eleven sablonnál az oldal címeket hogy tudom kivenni?



Pl. ha csinálok egy “kapcsolat” oldalt akkor ez a “kapcsolat” szöveg megjelenik az űrlap tetejénél.

Ezt szeretném törölni minden oldalról.

Keresd meg a sablon szerkesztőben a page.php -nél a the_title részt és töröld.