Sablon mentés után az editor nem tér vissza

Egy olyan problémám lenne hogy mikor a szerkeztőben módosítok egy fájlt,rányomok a sablon mentésére és nem hozz be semmit sem csak mikor frissítem a böngészőt.



A mentés megtörténik,de nem tér vissza a szerkesztéshez:S



Mi lehet a gond?

Ez a közösségi hibabejelentő az új, a korábbi fórumot leváltó közösségi oldal hibáinak bejelentésére szolgál. kérlek erre ügyelj legközelebb.



Valószínűleg egy javascript töltené be a szükséges lapot, de valami hibára fut. alapsablonnal bővítményeket kikapcsolva mi a helyzet?

Úgy még nem próbáltam.



Amúgy elnézést a szabályszegésért,teljesen új vagyok itt

Update:



Nem tudom kikapcsolni őket ugyan ezen probléma miatt.

:slight_smile: Nincs szó szabályszegésről.



Üdv a fórumon!

Köszönöm kedves László!



Esetleg bármi ötlet a probléma megoldására?:smiley:

Bővítmények ill. sablonok kikapcsolása: a mappájukat átnevezed -> bejelentkezel újra az admin felelületre.

Ha minden bővítményt ki szeretnél kapcsolni: a wp-content/plugins mappát mondjuk plugins_ mappára átnevezed.

A sablonoknál pedig a wp-content/themes/aktualissablonodneve mappát wp-content/themes/aktualissablonodneve_-re

Jó de ez csak ideiglenes megoldás mert nekem kellenek a pluginok…

Kikapcsoltam minden plugint sajnos a probléma meg maradt meg próbálom üríteni az előzményeket de nem hiszem hogy változna bármi is

Töltsd fel újra a fájlokat, lehet hibásan ment fel az egyik.

Megvan a probléma,a sablonban van.



Konkrétan ha kilépek az admin felületből nem tudok vissza menni amíg ki nem szedem a sablont.



Minden módosítás megtörténik,de semminél nem tér vissza a rendszer.



Viszont a sablon meg kell…

Sablont frissítettem most meg nem jelenek meg az írásaim de legalább az admin felület helyre álltXD

Debug módba sikerült ki íratattnom a hibát



Notice: get_bloginfo was called with an argument that is deprecated since version 2.2! The siteurl option is deprecated for the family of bloginfo() functions. Use the url option instead. in/home/epicworl/public_html/wp/wp-includes/functions.php on line 2908

ďťż

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/epicworl/public_html/wp/wp-includes/functions.php:2908) in /home/epicworl/public_html/wp/wp-includes/pluggable.php on line 876



Ez mond vamit bárkinek is?