Sablon előnézet

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy csináltam egy sablont magamnak, az a kérdésem hogy ennek előnézetét hogyan tudom megnézni a honlapomon, úgy hogy az előző feltöltött design nem törlődik?

Vagy ha ezt feltöltöm akkor az előző attól még nem törlődik?

Bocsánat a buta kérdésekért, csak eléggé kezdő vagyok ebben a témában… :slight_smile:



Köszönöm a válaszokat ^^

ehhez elég a józan paraszti ész.



feltöltöd és nem aktiválod, hanem előnézetet választod! :o


63801 wrote:
ehhez elég a józan paraszti ész. feltöltöd és nem aktiválod, hanem előnézetet választod! :o:o

Igen ezt sejtettem, de itt az a kérdésem most, hogy feltöltöm az új témát, az előző megmarad? Vagy feltöltésemmel automatikusan törlődik az?

Ez most azért kérdés nálam, mert az előző témát nem Én csináltam, és igazából most csak kísérletezni szeretnék hogy hogyan nézhet ki az a téma amit én raktam össze, és félek ha feltöltöm akkor az előző már meglévő téma eltűnik az eddigi beállításokkal! :)

Szia!



Természetesen megmarad!



Nyugodtan váltogass a sablonok között, aktiváld amelyiket szeretnéd, minden sablonfájl marad ettől a helyén, nem törlődnek a váltással.



Minden sablon más nevű könyvtárba kerül, sok-sok sablon megfér egymás mellett.



(Olyan előfordulhat, hogy sablont váltasz, és a menüt ismét be kell állítani, vagyis csak ki kell választani és rámenteni…Ha úgy van megoldva a sablonban.)



XD