Sablon+dizájn módosítás oktatással

Sziasztok,



1-2 hónapja saját célra elkezdtem foglalkozni a WP-vel, szabadidőmben utánaolvastam, tanulgattam, elkezdtem megkeresni a célomnak megfelelő pluginokat, sablont ésatöbbit. Eljutottam odáig, hogy a működés és elrendezés nagyjából összeállt, most az a rész jönne, hogy a meglévő (megvásárolt) theme dizájn kellene finomítani, testre szabni, módosítgatni túl a felületen beállítható dolgokon, tehát kódolás. Ilyenekre kell gondolni, hogy:

  • menük háttérszín/háttérkép, betűtípusok, méretek módosítása, tehát stílus módosítás.

  • Az oldal max szélességének megadása (fullHD képernyőn ne csússzon szét teljesen)

  • login/reg form megjelenés módosítása

  • woocommerce webshop termék lista oldal elrendezése, képméretek, megjelenés módosítása (pl hány termék legyen egy oldalon, hány oszlop legyen, stb)

  • woocommerce termékszűrő/kereső megjelenésének módosítása, címkefelhő megjelenés módosítása

  • woocommerce emailek testreszabása

  • magyarítás, magyar/angol oldalverzió elkészítése

Ezek a dolgok bár nyilván egyénileg is megtanulhatók ahogy a többi is, de mivel ez már túl sok időt venne igénybe (amennyim már nincs), keresek valakit aki ezeket úgy csinálja meg, hogy közben kvázi le is oktatja nekem. Tehát egy alkalom szerű célzott oktatást szeretnék kérni a fentiekre lehetőleg Budapesten.

Ha valaki dizájn tanácsot is tudna közben adni az hab lenne a torán, de egyelőre a többi is elég :)

Ha tudtok ajánlani valakit, vagy lenne jelentkező akkor ide várom a jelentkezést: tothpa@gmail...

előre is köszi

pm ment :slight_smile:

Köszönöm szépen! válaszoltam.