RSS lámának....

Sikerült,bár először nem érettem hogy mért nem jó nekem az rss-widget mikor Efrud írta. Megmondom őszintén nem is láttam még ezt a widgetet :rolleyes: .De így már pofon egyszerű volt… Köszönöm a segítséget! :slight_smile:

Már szerkeszteni nem tudom a hozzászólást ezért írok magam után.Egy problémám azért akadt még is.Ugyebár csináltam a function.php be egy uj widgetizált területet aminek a behívását a tab-ba tettem.Mindent meg is jelenít a baj csak az, hogy nem örökli a tab formátás részeit szóval nem úgy néz ki mint a többi nem widget által behívott rész.Remélem érthető amit írok :slight_smile: nem vagyok nagy zsonglőr csak próbálkozok. Élőben a dolog így néz ki.

[font=arial,helvetica,sans-serif:1i3nb5cd]Hello!











Betettem az RSS widgetet fő oldalsávba, beírtam hírcsatorna url-nek a blogom cime/feed-et, alá beírtam, h RSS és ezt írja ki az admin felületen (chrome-mal megnyitva): RSS hiba: WP HTTP Error: connect() timed out![/font:1i3nb5cd]





[font=arial, helvetica, sans-serif:1i3nb5cd]Miért lehet ez?





Egyébként chrome-ban van megnyitva az admin, ott írja ezt a szöveget, aztán ha az oldalt nézem, ott is kiírja. FF-ben és IE-ben nem,





Arra sem jöttem még rá, hogyan lehet hozzászólásokból is rss-t csinálni?











Előre is köszönöm![/font:1i3nb5cd]

Hát alapból csinál hozzászólás rss a wp legalábbis nekem.Bár azt sem értem mért akarod saját oldalad ugyanazon rss-jét megjeleníteni…Semmi értelme…





Az én gondom még mindig fenn áll szóval ha valaki tudja ,ne tartsa magába a választ … :slight_smile:

Szia!











Olyan felületet akarok létrehozni, ahol fel tudnak iratkozni a saját blogom rss-ére. De azt hiszem megpróbálom máshogy, inkább csak linkelek. Azért köszönöm! smile.gif

Feedburner.