rss beállítás

az lenne a gond hogy nekem az index.html egy kezdő oldal ahová a wordpresses oldalra ugrik… vagy is az index2re





szóval van egy üdvözlő oldal… nah az lenne gondom hogy ha az rss feliratkoznak akkor és rákattintanak 1 postra vagy bármire akkor pl http://maneg.comlu.com/?p=1 hozza be… és hogyan lehet megoldani hogy http://maneg.comlu.com/index2.php/?p=1 hozza be ilyenkor… rss phpkba nem merek csak úgy belenyúlkálni











meg ha tud valaki ajánlani egy jó lehetőleg ingyenes fórum plugint azt is megköszönném





meg hogy milyen pluginnal vagy esetleg beállítással lehet megoldani azt hogy felhasználók tudjanak feltölteni avatart











előre is köszönöm a sok segítséget^^

Kedves maneg!











Vagy késő este van, és már ledobtam a láncot, vagy tényleg nem értem amit mondasz. Az RSS-ed rendben működik. Meg próbálnál egyszerűbben fogalmazni, hogy én is értsem?











A Fórum kérdéshez (is) használd a fórum keresőjét, vagy a Google-t. Pl. egy fórum: http://bbpress.org/download/

Éjszaka még össze szenvedtem vele valamit csak nem néztem meg hogy működik e… szerencsére nálam is működik mostmár^^





igazából nem tudom hogy oldottam meg de legalább ez is megoldva





már csak akkor az a kérdésem lenne hogy hogyan lehetne megoldani hogy avatart lehessen feltölteni…





letöltöttem a Add Local Avatar nevű plugint wp oldaláról de valahogy nem sikerült összehozni hogy működjön is





ha valaki tudna egy egyszerűbb megoldással kisegíteni azt megköszönném

nem szeretnék új témát nyitni szóval ide írom kérdésemet





megpróbálkoztam felrakni a bbpress fórumot… de sajnos angol tudásom hiányosságával valamit nagyon nem jól csináltam és sikerült az egész oldalt elrontani… következőt csináltam… feltöltöttem az alap mappába az egészet ahogy van… szóval ami mellette volt ugyan az a fáj azt felül írtam… kivéve az index fájlt mert azt átneveztem index2 mert az az eredeti wps fájlomnak is a neve… persze közbe bb-config fájlt is kitöltöttem ugyan azokkal az adatokkal ami a wp-config fájlomba volt(lehet hogy ez volt a gond)… aztán telepítési beállításoknál a honlap címénél az index2.php-t adtam meg… kidobta a jelszót stb… tovább az oldalra…háttér fehér… minden bal oldalra van nyomorítva… szóval semmi jó… szerencsére ismerem magam és csináltam mysqlről meg tárhelyről biztonsági másolatot… szóval most éppen ftpre töltöm vissza a dolgokat… lehet hogy elején rontottam el hogy külön mappába kellet volna az egészet feltölteni?











előre is köszönöm a segítséget^^

miért? miért kell szétnézés nélkül az első kezed ügyébe eső fórumtémába beírnod? :angry:











http://forum.word-press.hu/forum/34-bbpress-magyar-forum/

Előbb olvasd el a bbPress telepítésének lépéseit, azt tényleg nem tudjuk helyetted.











És használd a Fórum keresőjét is.

“Miért?”… kedves mano





azért mert ahogy leírtam fogalmam sincs hogy hol ronthattam el… és mivel kedves a kedves Farkas Győző ajánlotta nekem ITT a bbpress fórumot ezért szerintem helyén való volt hogy itt kérdezek rá… és mivel tudatlanságba szenvedek és számomra semmi felfogható hasznos dolgot nem találtam a googlbe és itt a fórumon ezért leírtam pontosan hogy hogyan is próbálkoztam feltenni bbpresst… gondoltam ahelyett hogy hozzám vágják azt hogy mi az hogy segítséget kérek lesz valaki kisegíteni azzal hogy mit is rontottam el vagy csináltam jól… és ha legközelebb felpróbálom rakni akkor mire figyeljek oda… vagy esetleg egy magyar leírást is megköszöntem volna… de remélem megértitek hogy nem éppen gyors netem miatt egy kínszenvedés volt mindent letörölni és visszapakolni ftpre… és nem szerettem volna hogy még egyszer elkövessem azt a hibát amiről fogalmam se volt… ezért





de ilyenkor csak azt nem értem hogy pl egyszerű hozzászólást mért nem lehetett volna írni… “hogy igen maneg ott rontottad el hogy nem az alap mappába kell telepíteni hanem kell neki csinálni egy külön mappát… a többi dolgot szerintem jól csináltad… ha netántán probléma merülne fel akkor kérdez nyugodtan”





de azért köszönöm szépen a szeretettel teli segítséget^^ és tudatlanságom kikupálását

Lehet, hogy nagyon amatőr lesz a kérdés, de hogyan tudok beállítani rss-t?





A widget részen megtaláltam ugyan, de nem tudom hogy mit állítsak ott be ahhoz hogy működjön.





A keresőben nem találtam erre választ.

Van egyszer a név, amibe beleírod, hogy Híroldal, például, ha híreket szeretnél betenni. Aztán van ahol az url-t kéri. Oda az a cím kell, ami az rss-t behozza, ahol csak az rss-t látod a monitoron ha megnyitod.

Köszönöm a választ. Sajnos pont ez az rss url cím, amit nem tudom hogy mi az oldalamhoz, épp ezért megnyitni sem tudom. frown.gif