Románia Magyar Motorosok oldal

Bemutatnám a legelső komolyabb weboldalamat(Romániai Magyar Motorosok)és arra kérek meg mindenkit aki meglátogatja mondjon véleményt avagy kritikát .











Katt a képre ha megakarod látogatni .





























Kíváncsian várom véleményeiteket kritikáitokat főleg azt ami építőjellegű.











Üdv Mrdeeds

ennyire nehéz volt post címet adni? :o

kac kac…

Kac ide, vagy kac oda, de:










  • a címben azt írtad, hogy “magyatmorosok.tk”. Ügyes fejtörő.




  • linket sem adtál…











    :wink:

Hát a link adott csak a képre írtam és nah címet mit kellet volna adnom…?











www.romaniai-magyar-motorosok.eu ha már úgyis megváltozott idő közben…











akkor kérhetem hogy végre valami kritika vagy vélemény is legyen… ne csak lehordás?:stuck_out_tongue:











Üdv Mrdeeds

tessék:





miért nincs a sablon lefordítva?





miért nem magyar a dátum?





miért nincs érezhetően jelölve hogy egy bejegyzésnek hol a vége és hol kezdődik a következő?





a fejlécben miért a vízen áll a motor?





miért van két üres menüpont a menüben?





belelépve egy bejegyzésbe miért folyik össze az előző/következő bejegyzések linkje?





mi ez a szörnyű gagyi vízjelezés a képek kellős közepén?





miért hiszed azt, hogy lehordunk, amikor segítő szándékkal kérdeztem rá az elején az elírt topik címre?

Fordítást kézbe veszem ez igaz…











Dátum szerintem lényegtelen.











Nem értem miért nem érzékelhető nálad egy bejegyzés vége…











Amúgy a fejlécben a motor a jégen van nem vízen nézd meg jobban :stuck_out_tongue:











Két üres menüpont elengedhetetlen a videó galéria miatt hogy működhessen a kategóriák általi videó megtekintés.











Bejegyzésbe belépve a linkek nem folynak ősze még más színnel is vannak mint a bejegyzés és ha kettő jelenik meg kétfelől külön sorban jelenik meg .











Beismerem a vízjeles dolog tényleg szörnyű ,valamit kitalálok rá…











Miért hiszem amit hiszek mert egyből lenézően , csúfondárosan írtál ,még most sem értem milyen más címet kellet volna adnom,és itt amit hirtelen felsoroltál nem építő jelleggel írtál inkább átfordultál kötekedésbe "ha kell kritika akkor tessék kötekedés "





    [*]dátum: Február 28th, 2012 -> ez így tényleg igénytelen, már bocsánat. Félig magyar, félig angol?!

    [*]A bejegyzés címe miért kisebb, mint maga a tartalom? Ez inkább fordítva szokás, és akkor nem lenne Manonak se gondja az elszeparálással annyira..

    [*]Előző-következő bejegyzés: hosszabb címeknél tényleg egybefolyik a kettő.

    [*]Ezzel a háttérrel én kezdenék valamit, mert nagyon rossz, vannak valami szövegek rajta, azt látom, de nem értem, hogy miért, főleg, hogy a nagy részének csak a fele látszik! (Pedig az 1366os felbontás elég nagy :P )

    [/list]

Nah akkor újra én jövök.











A dátumot sikerült úgy ahogy magyarosítani.





Aki átszerkesztette a Címet annak köszönet.





Előző következő összefolyás megoldva tényleg igazatok volt így esztétikusabb is.





A háttér még várat magára… valamit kitalálok azzal is hamarosan .





A sablont sikerült lefordítanom.





Gagyi vízjel kidobva :stuck_out_tongue:











Keresem a módot hogy berakja valami elválasztást két bejegyzés közé.











Köszönöm a hasznos kritikát, ha van még jöhet.





Remélem nem lesz túl nagy falat :stuck_out_tongue:





Link a könnyebb elérhetőségért:P





http://romaniai-magyar-motorosok.eu

Ha te nem módosítod a címet, tartalmat, a rendelkezésre álló időn belül, akkor azt már csak egy admin/moderátor tudja megváltoztatni - a hozzászólásomból kitalálhattad volna, hogy ki volt az az áldott jó lélek… :slight_smile:











A címadás itt éppen olyan fontos, ha nem fontosabb, mint egy film, vagy egy regény címének megadásánál; rövidnek, beszédesnek, lényegre törőnek kell lennie. Nem csak érted van a Fórum, hanem egy Közösségért, amelynek állandóan fejlődik a látogatottsága, nézettsége. Az “utókor” a címek alapján próbál keresni a saját gondjának, problémájának megoldására valami értékelhetőt.

Értem Győző igazat megvallva nem is gondolkodtam a címen mit adjak .











Azért köszöntem a segítséget.











És igaz a fórum nem csak értem van és ennek függvényében próbáltam írni ide is de ezentúl még jobban odafigyelek erre .











üdv Mrdeeds

Kérlek ha úgy van időtök nézzetek be tettem pár újítást amikről szó volt kíváncsi lennék hogy látjátok ti .











Köszönöm





Mrdeeds

Szia Mrdeeds89!











Ránéztem az oldaladra és nekem alapvetően tetszik, jók a színek és áttekinthető is. Egy apróságot láttam ami nem igazán szép, az hogy az idézetek közül a jobb oldali nem olvasható, mert nem látszik teljesen.

hmm nem látszik teljesen … ezt még nem vettem észre mekkora felbontást használsz ?

1366x768