Relevanssi

Sziasztok! Kezdő wordpresses vagyok.











Egy kibővített keresést szeretnék készíteni, ami csak bizonyos oldalak aloldalaiban, illetve azok aloldalaiban keres (select beviteli mezőbe kilistázva lehetne ezeket kiválasztani), továbbá taxonomy-k ban is. Keresgéltem a pluginokban, a Relevanssi - tűnt a legjobbnak ezért ezt választottam. Az egyetlen problémám hogy nem találtam hozzá semmiféle komplexebb leírást így nem nagyon értem hogy hogyan is kellene működnie az egésznek. (Nézegettem ilyen admin alol testre szabható keresőket is mint pl a search everything de az ennyire megírt dolgokat nem szeretem.) odáig eljutottam hogy a relevanssi form-ot hogyan hozom létre, viszont mikor lefuttatom a keresést pl így: ?s=&price=1990&category=neve 404 jön be, illetve ha van olyan kategória akkor a kategória jön be. Másik próbálkozásom a wp_dropdown_categories() függvénnyel volt ahol id-ket írattam ki. Itt pedig nem vette figyelembe a taxonomiákat. Nem nagyon látom át hogy ennek az egésznek hogyan is kellene összeállnia, örülnék ha valaki letudná írni hogy indulásnak milyen függvényeket hol kellene meghívnom. (vagy esetleg egy tutorialnak is nagyon örülnék, én sajna nem találtam)

















Előre is köszönöm a segítséget!