Regisztrált felhasználónak levél küldése contact form-on ?

Sziasztok,











meg lehet oldani azt WP-ben, hogy a blogomon regisztrált felhasználóknak más regisztrált userek egy contact form-on keresztül üzenjenek? (Nem akarom, hogy közszemlére megadott privát e-mail címeken keresztül kommunikáljanak.)











Letöltöttem a confirm user registration plugint, illetve van a WP-nek contact form pluginja, de az tudtommal csak az admin e-mail címére jó.











Bővebben: Az a tervem, hogy a userek a kommentekbe írnak bizonyos dolgokat (ja és nem a belinkelt oldalamról van szó, hanem egy új project-ről), amelyekből én jóváhagyás után postot készítek (mert tudtommal sajnos nincs olyan jogosulsági szintje a WP-nek, hogy postolni tudjon a user, de mást ne, és más postba ne tudjon belenyúlni, de ha van, szóljatok!!!), és ezekbe a postokba kellene egy “Levél az üzenet küldőjének” link, amely egy contact formon kersztül lehetőséget biztosít egyik usernek a másikkal való kommunikálására anélkül, hogy a privát email címet tennénk a postba.











Apróhirdetéseknél lehet ilyesmivel leggyakrabban találkozni, hogy pl. egy hirdetést feladónak nem látszik az email címe, de egy contact formon kapcsolatba lehet lépni vele. Ehhez hasonló rendszert szeretnék beüzemelni.











Ez megoldható WP-n?











Köszönöm előre is annak, aki segíteni tud.
















Úgy döntöttem, a PunBB fórummal oldom meg a kérdést, így köszi, már tárgytalan.

'diesel wrote:

(mert tudtommal sajnos nincs olyan jogosulsági szintje a WP-nek' date=' hogy postolni tudjon a user, de mást ne, és más postba ne tudjon belenyúlni, de ha van, szóljatok!!!)[/quote']





Szólunk!


User role = Contributor. Írhat cikket, de nem publikálhatja; az adminnak kell jóváhagynia.