Regisztrációs probléma

Sziasztok:) A probléma az lenne hogy az oldalamon próbálnak tagok regisztrálni viszont nem küldi el a kódot e-mail-ben a cimre ezt kitudnám küszöbölni?

Szervusz crank!











Kicsivel több információt adjál légyszíves: WP-d verziója, tárhelyed, van-e hibaüzenet, használsz-e regisztrációs bővítményt és, ha igen melyiket, stb.











Köszönettel.


'Farkas wrote on '2010-04-20:




Szervusz crank!





Kicsivel több információt adjál légyszíves: WP-d verziója, tárhelyed, van-e hibaüzenet, használsz-e regisztrációs bővítményt és, ha igen melyiket, stb.





Köszönettel.








Szia köszönöm a gyors választ a WP verziója 2.9.2, tárhely Freeweb egyenlőre, hibaüzenet nincs a gond h semmi üzenet sincs azt irja regizés után ki hogy sikeres regisztráció és hogy a kódot e-mail-ban küldi el bövitményt hát öszvisz amit csináltam a sidebar-ba betettem egy bejelentkező és regisztráló widgetet amugy semmi mást nem

http://wordpress.org/extend/plugins/configure-smtp/ szerintem állíts be gmail accountot vele akkor megmarad a levelezés is…


'hgrg' wrote on '2010-04-20:




http://wordpress.org/extend/plugins/configure-smtp/ szerintem állíts be gmail accountot vele akkor megmarad a levelezés is...








Hát remélem jó lessz köszi szépen:)

'crank' wrote on '2010-04-20:




Hát remélem jó lessz köszi szépen:)








Bocsi hogy irok viszont próbáltam ezzel a pluginnal küldeni "test" email-t de nem jött meg és a regisztráció még ugyanugy nem müködik:S:S tehát az email nem megy el mint ahogy kéne..:(

És beállítottad a kapcsolatot rendesen? ssl-en keresztül? tehát követted az “install” utasításait?


'hgrg' wrote on '2010-04-20:




És beállítottad a kapcsolatot rendesen? ssl-en keresztül? tehát követted az "install" utasításait?





remélem jól van beálitva :) egyszerübb ha teis megnézed:D

most tettem fel, és volt a tetején egy opció, hogy használjon gmail-t, rákattintottam, utána beírtam a mail címet, nevet ilyesmit és végre megy

Sziasztok











Nálam olyan probléma fordul elő, hogy ha valaki citromailes e-mail címmel regisztrál akkor nem kapnak jelszót, de más fajta e-mail címekkel rendesen működik a regisztráció. Tudtok valamit ajánlani, hogy mi lehet a gond?

exim logban ott lesz, valamiért visszadobja a mail-t a citromailes sero…

Köszi a választ, de mi az az exim log?

hostingfüggő h hozzáférsz-e ilyesmihez. milyen hosting-on van az oldalad? shared/vps/dedikált gép-e…

Cpaneltarhely.com-on van a wp.

Remek, megkérdezheted a tulajt (korrektül gyorsan válaszolt legutolsó megkeresésemkor), hogy miért nem mennek ki a levelek.