Regisztráció ékezetes névvel?

Sziasztok,











végig olvasgattam a fórumot, de lehet vak vagyok…





Lehet a wp alatt olyan névvel is regisztrálni, amiben vannak ékezetes karakterek?











kiváncsiságból kipróbáltam itt is…és itt se engedte.





ha van vmi ötlet örömmel várnám











Köszi!!

Nem lehet, de miért kellene? - mellesleg, ez NEM WP ügy, hanem az adatbázis júzer táblájának a sajátossága!











Regisztrálsz “user” néven, utána családnév gyanánt beírhatod hogy “árvíztűrő” és keresztnév gyanánt, hogy “ütvefúrógép” - és aztán azt választod ‘megjelenített név’ opcióban, amit akarsz: az összves ékezetes betűk ott vannak :slight_smile:

Azért legalább kiirhatná a rendszer a lehetőségeket, mert ha győkér user jön, nem fogja érteni mi a baj…











“Nem lehet, de miért kellene?”





Hááát… Nem semmi hozzáállás… Én azért örülnék az ékezeteknek. Ha valaki egy ékezetes felhasználói nevet szokott meg, szeretné azt használni mindenhol és nem kiokoskodni, hogy most éppen miért nem jó a rendszernek, aztán meg kisilabizálni hogyan lehet mégis megjeleníteni…











Jah, és ha már a család és keresztnévnél működnek, akkor miért nem működnek a felhasználói névnél??? Ez azért jobb kérdés a “Nem lehet, de miért kellene?”-nél szerintem…

Moshu! Le lettél oltva mint a lámpa :smiley:

Mondjuk igen kevés helyen szokhatták meg az ékezetes felhasználó nevet, mert így kapásból én egy oldalt sem tudok ahol lehetne a felhasználó névbe ékezeteket tenni.


'garrotter wrote:

Mondjuk igen kevés helyen szokhatták meg az ékezetes felhasználó nevet' date=' mert így kapásból én egy oldalt sem tudok ahol lehetne a felhasználó névbe ékezeteket tenni.[/quote']


Ha a külföldi oldalakat nem nézzük, akkor én nagyrészt viszont pont ilyeneket ismerek, ahol lehet...

E.D te viszont nagyon offenzív vagy…











De miért nem szeded ki a tiltást? minthogy ebbe most így beleakadsz?

Mert nem tudom hogyan kell… Ezért is tettem fel itt ezt a kérdést: http://forum.word-press.hu/viewtopic.php?id=642











WP beállításai közt nem találtam ideillőt. Illetve adatbázisban sem láttam semmi gyanusat, ami ezt szabályozná…