regisztráció - bejelentkezés - kijelentkezés

Sziasztok!











A helyzet az, hogy belépéskor a user megadja a belépéshez szükséges adatait ezután az oldal nem az oldalra viszi vissza a usert, hanem a userhez tartozó wp-s admin felületre ahol tud állítgatni pár rá vonatkozó beállítást.











Kérdésem lenne:











-1. Hol tudom beállítani, hogy belépéskor a sima weboldalra kerüljön a user az adminja helyett?





-2. Arra van valamilyen beállítási lehetőség, hogy bejelentkezett állapotban megjelenítsem a kijelentkezés és az adminisztrációs menüpontokat, vagy phpban kell vele bajlódni?











köszönöm szépen, sziasztok





t

1 - sablon functions php-jébe









Code:

function change_login_redirect($redirect_to, $request_redirect_to, $user) {

if (is_a($user, 'WP_User') && $user->has_cap('edit_posts') === false) {

return get_bloginfo('siteurl');

}

return $redirect_to;

}

add_filter('login_redirect','change_login_redirect', 10, 3);

szia!











köszi, működik is











tmano

persze, hogy működik. :rolleyes:

Nekem a Login With Ajax bővítmény van letöltve a beléptetéshez.





Ehhez hogy tudnám beállítani?

Sziasztok!











Új tag vagyok, de kénytelen vagyok kérdezni. Mai nap a Wp nem engedett be, pedig minden adat 100%-ban biztos, az új jelszó igényléséhez pedig nem küld email-t. Mit tehetek?











Rita

Sajnos tényleg minden jó volt, de legyen igazad - miért nem küld megerősítést kérő email-t?

Mert mégsem jó minden, ahogyan azt Lazarevics már leírta. Az első számú hibaforrás - ahogyan ezt kedves Moshu barátunktól megtanulhattuk - mindig az User, azaz a felhasználó. :wink:

Köszönöm, meg tudtam oldani a problémát a leírás alapján!





De azért engedjétek meg, hogy leírjam ezt az esetet mert magyarázat még mindig nincs rá , hacsak valaki nem garázdálkodik az oldalamon.





Tehát amikor feltöltöttem a WP-t egy általam használt user name került bejegyzésre, amit a böngészőm is lelkesen tárol a jelszavammal együtt. Hónapok óta ezt használtam, semmi probléma nem volt vele. Tegnap miután elküldtétek lelkesen kicseréltem háromszor is a jelszavam semmi nem vátozott, és akkor vettem észre hogy a user-name admin- ra változott. Innen kezdve beengedett.











Kérdésem, hogy az user-nevet is megváltoztathatom a jelszóváltoztatáshoz hasonló módon, vagy hozzak létre új felhasználót, mert gyanus hogy a héten két Viagrás hozzászólást is kaptam amiket természetesen spamnak minősítettem.











Rita

Köszi, de megjött a megoldás, sajnos, állítólag valamelyik tartalmammal megsértettem a hatalmas Mohamed prófétát. Főleg fotózással foglalkozik az oldal, gőzöm nincs mi sértheti őket.











Valószínű kezdhetem előről az egész lapot mert nem tudom hova települhetett be ez a fekete fenyegető oldal. Minden esetre elkeserítő, agresszív, és a megbékélésre egyáltalán nem mutató piszkos munka. Köszönöm hogy segítettetek, de most egy kicsit elment a kedvem az egésztől!











http://korcsogrita.com/

Sziasztok!











Tanulságként és egyben tanácstalanságom megosztására leírnám a történet eddigi fejleményeit.





Tehát a hacktámadás után a szolgáltatóm visszaállította az index:html-t és újra rendben működött az oldalam, igen ám de “barátunk” figyeli áldásos tevékenységének eredményét és nem telt bele egy óra sem újra támadott. Megtaláltam a facebookon, teljesen nyiltan lehet vele levelezni, és ékes angol tudásommal valahogy békülékenységre bírtam. Közben minden jelszavamat, úgy a cpanel, mint a WP felhasználó és pass-okat is elméletben 100% biztonságúra változtattam, minden jelszótárolást töröltem a gépemről. Ma reggel újra üzenetet küldött hogy ma délelőtt helyreállítja az oldalamat, és láss csodát 09:00- kor ezt meg is tette.





Úgy járkál az oldalamon ki-be ahogy akar. Csak én vagyok az egyetlen felhasználó, de valahogy láthatatlanul Ő is az.





Na most itt tartok.











Rita

[background=#FFFFFF]CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it[/background]











Szia Rita!

















Ez nem semmi történet! A lényeg, hogy a probléma megoldódott, bár az elég nyugtalanító, hogy annak pontos oka, és a hatékony védekezési megoldás még nem ismert.











Megosztanád velünk (velem), hogy mi volt a pontos jelenség, amikor gyanakodni kezdtél, hogy valami nincs rendben?











Előre is köszi!

















Üdv,





István

Helló!











Az első jel hogy a WP nem engedett be, mint később kiderült a felhasználónevet egyszerűen “admin”-ra változtatta, de ehhez be kellett jutnia a cpanelba.





Tanulságként bemásolom a levelezésünket, amin látszik milyen magabiztosan műveli ezt a szakmát





    [*]TR4CK3R Is It Urs ?


    19 órája · Tetszik





    George Buday i reload my page


    17 órája · Tetszik





    TR4CK3R Now See


    17 órája · Tetszik





    TR4CK3R Password not changed u can restore


    17 órája · Tetszik





    George Buday describe what to delete, and let us take it peace


    16 órája · Tetszik





    TR4CK3R PM Me ur Index.html so i will upload it


    3 órája · Tetszik





    George Buday If do you have the original ur Index. html, please send my email izsys@freemail.hu


    2 órája · Tetszik





    George Buday THX


    2 órája · Tetszik





    TR4CK3R Your Welcome

    [/list]



    Na szóval ennyi a rövid történet.

Szia Rita!

















Ez szép! Miért nem talál magának más, hasznos elfoglaltságot az ilyen… No de azt hiszem erre aligha találunk megfelelő magyarázatot, de nem is ez a lényeg.











Elárulod mivel sikerült ezt követően az ilyen hacker támadások ellen védekezned?

















Üdv,





István

Helló!











A szolgáltató új tárhelyre tett, de szerintem is tényleg nagy a baj.











Erre változtatták a WP- felhasználónevemet a trükkös irániak: http://sec-w.com/











De egyelőre működik

Én a helyedben szolgáltatót cserélnék de nagyon gyorsan.Mert ez tényleg nem vicces

Hát a mai nap hírei után tényleg nem vicces,de "megnyugtató"hogy a Yola-n is fut pár oldalam, de ma azok is küszködnek. Mondhatni globális támadást indítottak.











DNS: usloft3207.serverloft.com





Datacenter: Hosting Solutions International Inc











Most megint működik, meddig?

Ahogy mondod!!

Sziasztok!



Sajnos újra kell jelentkeznem, szervert cseréltem és a backup után a WP nem enged be, de jelszó emlékeztetőt se kínál fel. Legutóbbi problémámnál adott valaki egy leírást hogy a C-panelban hogy lehet a jelszót változtatni, de itt már nem találom. Kérem segítsen valaki!



Köszönöm: Rita

Szerintem ez egy nagyon jó leírás: http://help.tarhelypark.hu/tarhely/joomla-wp-jelszo-megvaltoztatasa/