Recent Posts outside WordPress

Sziasztok!



A segítségeteket szeretném kérni: van egy html alapú oldalam és van egy hozzá kapcsolódó wordpress alapú blog egy másik szerveren.( A kettő nem vonható össze.) Kérdésem, van-e valamilyen “alkalmazás” amivel a html oldalon meg tudnám jeleníteni a blog Recent Post Widgetjét ?



Így a html oldalon, mindíg látszódna, hogy a hozzá kapcsolódó blogban történt-e új bejegyzés.



Előre is köszönöm, ha tud valaki segíteni. :slight_smile:



Zoli

A WP sablonodhoz készíts egy saját template fájlt, ami semmi mást nem tesz, mint kilistázza az utóbbi bejegyzéseket.



Ezt többféle módon is megteheted:

Vagy definiálsz benne egy sidebart, amibe aztán adminból beleteszed a recent posts widgetet, vagy írsz egy saját loopot ami megjelenít x bejegyzés címet, linkkel a legutóbbiak közül.



Ezzel a template-el létrehozol egy oldalt.



A HTML alapú oldaladba pedig elhelyezel egy iframe-et, aminek forrásként az a fent említett oldal URL-jét adod meg.



Meg lehet oldani ennél szebben is, de egyszerűségét tekintve ez a legegyszerűbb :slight_smile:

Köszönöm szépen! Kipróbálom! :slight_smile:

Kipróbáltam, készítettem egy sablont:



<?php

/*

Template Name: Recent Posts

*/

?>





És működik, egy baj van vele csak.



A Postot magán az iframe-en belül akarja megnyitni , persze ott meg nem fér el…



Próbáltam olyan plugint keresni ami a linket új ablakban nyitja meg, de csak external linkhez találtam :frowning: létzik ilyen belső linkhez is? :slight_smile: