Read more-t képre plugin

Üdv.





Segítsen már valaki, mert megkukulok. Hogyan kell a read more feliratot a főoldalon egy képecskére cserélni, tudom, nem nagy cucc, de nem találtam meg a leírást. Olyan témám van, ahol a read more a functitons.php-ra mutat, vagyis ott kell a szöveget lecserélni, hogy magyarul írja. DE nemtom, hogyan tegyek bele képet, vagy a css-ben egy style-t adok hozzá, de azt semtom, hogyan tegyem be a functionsbe.





Feltettem a Post teaser-t és most töri szépen a bejegyzést, de ott is csak egy szöveg van, amit le is fordítok magyarra a beállításonál, de aképecskét hogyan tegyem be, hogyan hjvjam meg a css-t a szöveg helyére.











A másik pedig, ha létrehozok egy bejegyzést és elöl van egy kép, aztán a szöveg, az leőnézetben a főoldalon megjelenik a thumb ugye kicsiben, mejd nagyban a kép és a szöveg és baromi rondán néz ki. Valahogy le lehet titani, hogy az leőnézetben ne jelenjen meg a bejegyzésben szereplő kép, csak a thumbnail. Vagy tegyek fel egy plugint, ami kreálja a thumb-ot a bejegyzésben szereplő képből, de akkor a problémám is megoldódik?











Remélem nem írtam sok marhaságot, csak nemrég kezdtem foglalkozni a wp-el. Köszi a válaszokat.