publikus képfeltöltés

üdv











szükségem lenne egy olyan lapra ahol bárki, képet tölthet fel és az megjelenik a kommentel együtt illetve a képek kereshetők lesznek az adatbázisban.





Létezik ilyen lehetőség a wordpressben? Segitség

szerintem nem.

@mano: hát ha összerakod akkor igen :slight_smile:





képfeltöltéshez: Nextgen public uploader (bár sose használtam :))

Üdv mindenkinek!











Felhozom kicsit ezt a topicot. Az lenne a problémám, hogy használom a Nextgen public uploader plugint. Ha feltöltenek egy képet, akkor jön egy e-mail, hogy feltöltöttek egy képet, viszont az nem írja, hogy melyik galériába. Az e-mail küldő formja ez:









Code:

// Function: Send Email Notice

public function sendEmail() {

if(get_option('npu_notification_email')){

$to = get_option('npu_notification_email');

$subject = "New Image Pending Review - NextGEN Public Uploader";

$message = "Új Kép lett feltöltve";

wp_mail( $to, $subject, $message);

}

}








Csak nem tudom, hogy hogyan módosítsam a message-t, hogy elküldje mondjuk a post címét, vagy a gallery ID-t, mert így tudnám, hogy melyig galériába keressem az új képet.





A segítséget előre is köszönöm.

Közben megoldottam… Ha valakinek kellene a megoldás:









Code:

// Function: Send Email Notice

public function sendEmail() {

global $wpdb;



$gallery_title = $wpdb->get_var("SELECT title FROM {$wpdb->prefix}ngg_gallery WHERE gid = {$_POST['galleryselect']}");



if(get_option('npu_notification_email')){

$to = get_option('npu_notification_email');

$subject = "New Image Pending Review - NextGEN Public Uploader";

$message = "A new image has been submitted to the "{$gallery_title}" gallery and is waiting to be reviewed.rnrnYou can view and approve or reject the image here: ".get_bloginfo('url')."/wp-admin/admin.php?page=nggallery-manage-gallery&mode=edit&gid={$_POST['galleryselect']}";

wp_mail( $to, $subject, $message);

}

}

[font=helvetica, arial, sans-serif:298wxx0p]Nextgen public uploade - én is ezt használom, egy gondom van vele, hogy nem tudom ki töltött fel képet, ha nem írja oda a nevét, hiába van beállítva, hogy csak regisztrált tölthet fel.[/font:298wxx0p][font=helvetica, arial, sans-serif:298wxx0p]Van másik ehhez hasonló képfeltöltés nextgenhez, vagy van valmi megoldás, hogy ha nem írj oda a nevét, akkor is tudjam ki töltötte fel a képet?[/font:298wxx0p]