Probléma lépett fel az adatbázissal való kapcsolódáskor

Sziasztok, sajnos az oldal helyett ez az üzenet fogad: Error establishing a database connection. A szolgáltató nem válaszol már két hete érdemben erre. Valaki rendesen meghekkelte, mert a wp-config fájlban is át van írva az adatbázis neve, user, jelszó, de még a host is. Honnan lehet ezeket kiolvasni, hogy visszaírjam az eredetire? Köszönöm a válaszotokat elöre is.

A tárhelyed adatbázisában (Phpmyadmin pl. ha van) megtalálod.

A webtárhely admin felületén (ez általában a cPanel) tudod megnézni vagy átírni az adatbázis hozzáféréseket.

Ha cPanel felület van hozzá, akkor “MySQL® adatbázisok” néven találod majd a szükséges menüpontot.

Ha pedig a webtárhely szolgáltatód nem segít ilyenben, és nem válaszol, akkor legjobb, ha új szolgáltatót keresel. Nagyon sok profi cég van, akinél iszonyat segítőkész a support.

Én is hasonlóképpen jártam.

Mit tudunk tenni a biztonság növelése érdekében?

Te mit tettél?

Köszönöm a segítséget.
Sajnos nem tudom átírni a hozzáféréseket, mert hibát generál. Valóban jobb lenne más szolgáltatót keresni.

Akkor tényleg az egyetlen ésszerű megoldás, ha új szolgáltatót keresel. Tudok egyet, ahol elvileg segítenek a költöztetésben is és nagyon profi a support, ha érdekel privátban leírom a cég nevét (nem szeretném nyilvánosan reklámozni őket).