Probéma költözés után

Sziasztok,











Ingyenes tárhelyről költöztettem az egész motort fizetős tárhelyre, ahol már egy domain-om üzemel, külön-domain szolgáltatást veszek igénybe. így nekem a főkönyvtáram, ahová a WP-t fel kellet másolnom a következő képpen alakult:





/public_html/domainnév.hu/ (–> nincs htdocs könyvtáram)











A blog szépen el is indult, előző bejegyzésekben képek vannak, új bejegyzések és minden más megy, kivéve a képek és file-ok feltöltését. Ezt a hibaüzenetet kapom:











“Nem sikerült létrehozni a(z) /mnt/storage/virtual/domainomnév.hu/htdocs/wp-content/uploads/2010/01 könyvtárat. Ellenőrizni kell, hogy a szülő könyvtár írható-e!”











Az elérési út teljesen helyes kivéve a /htdocs/ részt. Az utána lévő rész létezik a főkönyvtárban, írható is és a régi képek megtalálhatók benne.











Van ötletetek hogyan orvosolhatnám a problémát?

igen írd át a teljes elérési utat :smiley:




  1. SQL file-ban “csere”




  2. felöltés beállításainál (egyébben)

'hgrg' wrote on '2010-01-23:




Ne idézz feleslegesen! Főleg ne, ha előtted szóló véleményéhez szólsz hozzá!








ezt hogyan tudom megtenni? phpmyadmin-ban, vagy más módon? sajna kezdő vagyok még ilyen téren.

Igen, phpmyadmin-ban…, de szerintem elég lesz, ha az Adminban:





Beállítások [box] >>> Egyebek [menüpont] oldalon beírod neki ezt:











Feltöltött elemek tárolása ebben a könyvtárban: wp-content/uploads











99%, hogy ekkor jó lesz a feltöltés.





Ha nem lett jó, akkor rá kell keresni a phpmyadmin-ban a “htdocs” vagy a “régidomain.hu” szövegre, majd azokat javítani a mostani elérés címére.

Köszönöm, elegendő volt az admin alatt megtenni a módosítást. Soha meg nem találtam volna… :slight_smile:

Sziasztok.





Nagyon idegesítõ problémába ütköztem. Az atw-rõl kimentettem a Mysql adatbázisát az oldalamnak és mikor ezt beimportálom egy másik webtárhelyre rendesen megjelenítõdnek a cikkek.





Viszont ha el akarok menteni egy cikket ezen a webtárhelyen, akkor nem menti el. Valamit még át kell írnom az importálandó sql fájlban?





A Wordpresseszes importálási funkció nem működik, mert az oldalra csak 2 megás fájlokat lehet feltölteni (szolgáltató nem engedi ennél nagyobb fájlok feltöltését)





Oldalak: Atw-s oldal





000webhost-os oldal (nem tudok cikkeket elmenteni)

A wp-options táblában a site url és home értéket kell a megfelelő url-re állítani.


'Efrud' wrote on '2010-02-21:




Ne idézz feleslegesen!





ezek át vannak állítva, de még a gyorsszerkesztőbe írt bejegyzéseket sem menti el irritated.gif


És nem tudom miért. Az atw-n lévő oldalamon tudok bejegyzéseket írni.

':{) wrote on '2010-02-21:




Ne idézz feleslegesen!





már működik a dolog, de köszönöm a segítséget :)

Sziasztok!











Nos ott kezdeném ,hogy én átköltöztettem a weboldalam (Régi FW-ről az új FW-re) és abba a problémába ütköztem hogy nem tudok belépni





wp-login.php fájl megyníitásakor(Bejelentkezés) ezt a két warningot kapom az oldal tetején:











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk/raid26/a/g//wp-config.php:1) in /disk/raid26/a/g//wp-login.php on line 302











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk/raid26/a/g//wp-config.php:1) in /disk/raid26/a/g//wp-login.php on line 314











És amikor rákattintok a bejelentkezés gombra ,hogy jelentkezzen be :

















Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk/raid26/a/g/******/wp-config.php:1) in /disk/raid26/a/g/******/wp-login.php on line 302











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk/raid26/a/g/******/wp-config.php:1) in /disk/raid26/a/g/******/wp-login.php on line 314











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk/raid26/a/g/******/wp-config.php:1) in /disk/raid26/a/g/******/wp-includes/pluggable.php on line 665











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk/raid26/a/g/******/wp-config.php:1) in /disk/raid26/a/g/******/wp-includes/pluggable.php on line 666











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk/raid26/a/g/******/wp-config.php:1) in /disk/raid26/a/g/******/wp-includes/pluggable.php on line 667











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk/raid26/a/g/******/wp-config.php:1) in /disk/raid26/a/g/******/wp-includes/pluggable.php on line 868











Kérlek segítsetek!





Válaszotokat előre is köszönöm!









UI: Csatolva van a pluggable.php-m valamint a wp-config.php és a wp-login.php







[attachment=112:wp-config.php]


[attachment=113:wp-login.php]


[attachment=114:pluggable.php]

http://forum.word-press.hu/topic/1556-cannot-modify-header-information-headers-already-sent-by-hibauzenet/

Alapból az oldalt behozza nekem nem ezzel van gondom,működik a bejelentkezésen kívül minden rajta





Csupán nem tudok bejelentkezni, adminisztrálni az oldalt…

brobo: én a helyedben azért csak elolvasnám, amik a link mögött vannak :slight_smile:

Talán olvasd el, amit beszélek hozzád





hidd el hogy az a baj amit mondok. tipikus eset, nem véletlenül van a “közlemények” rovatban…

Na ide figyelj…





Megcsináltam mindent amit Győző leírt még vele is beszéltem.





Leellenőrízte a wp-config.php-mat teljesen jó több mint másfél órát szenvedett vele.





ÉS NEM AZ VOLT A BAJ!











Hányszor írjam le hogy megértsétek???











És továbbra se sikerült megcsinálni…











Kérlek, hogy valamivel szebb stílusban kérj már segítséget a fórumunkon, ez nem a helyi kocsma.

Egyszer… :slight_smile:





Hogy akkor mi volt a bibi.





Hátha más is okul belőle. :slight_smile:

A fájl, amit feltöltöttél UTF-8ban van, ez hibás így. Állítsd vissza ANSI-ra, vagy UTF-8 Bom nélkülire és jó lesz.











íme:

UTF-8 Bom nélkül





Ha esetleg valakinek nem lenne tiszta, olvassa még, hátha más ragozással könnyebb:





(2008-06-06):http://forum.word-press.hu/topic/742-utf-8-vs-ansi/page__view__findpost__p__5219





http://hgrg.info/2010/02/a-legsurubben-elofurdulo-hibajelensegek/











talán.





de ha valami még mindig nem egyértelmű… akkor szólj… de nocsak végül mégis ez a hiba…

Csak közölni szeretném veletek hogy az már régi fájl…





Már régen javítva lett…





ÉS úgy se megy…











Úgyhogy… ennyit erről :slight_smile:

1: ha régi file, akkor mi a gond?





2: ha javitva lett, akkor mi a gond?





3: ha mégse működik, nem jól van javitva











ezért felesleges volt több embernek törni itt magát :frowning: