Post vs oldal

Sziasztok











Hogy lehetne megoldani hogy mikor beírom az oldalam címet www.oldal.eu egy meghatározott oldal jelenjen meg ne a legújabb bejegyzés .





Akkor meg ugyanide jönne az is persze hogy csináltam egy érdekességek c oldalt és a bejegyzések(post -ok) ott jelenjenek meg automatikusan.











Előre is köszönöm a segítségeteket











Üdv Mrdeeds

Egyik - talán legegyszerűbb - módja, hogy megnézed az alapbeállítások között a választási lehetőségeket:











Vezérlőpult — Beállítások — Olvasás — Olvasási beállítások — A kezdőoldalon jelenjen meg — egy statikus oldal (alul a legördülő listából választható ki), majd ugyanott – a statikus oldal kiválasztása és Bejegyzések oldalának kiválasztása,

Hálás köszönetem a szemem előtt volt s mit kerestem .

















Köszi még egyszer és Boldog karácsonyt.

Kategóriát hogy lehet megjeleníteni kezdőlapnak?

Hogyan?

Az “egyszerűen” annyit jelent, hogy legalább a saját honlapod alap-beállításaiban azt jelölöd be, amit szeretnél: Beállítások —> Olvasás —> A kezdőoldalon jelenjen meg…

Hát nekem nem jelenik meg ott olyan, hogy kategória. Csak a legutóbbi bejegyzések vagy egy statikus oldal. :frowning:











Vagy ez most csak a legújabb verzióra vonatkozik?

Vannak egyáltalán létrehozott kategóriák?

Kategóriák?











Vannak.

Ja, és a fontosat kifelejtettem :lol: : 3 kategória, köztük az egyik az alapértelmezett.

Megoldottam programozással. :wink: További kellemes WordPress -ezést :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: