POST megjelenés

Kedves Kollégák!











Szoktam olvasni a fórumot, de talán 1-szer vagy 2-szer szóltam hozzá.











Egy kérdésem lenne: Be tudom állítani valahogyan, hogy a bejegyzések oldalon a megjelenő post-okat úgy mutassa, ahogy én azt megszerkesztettem, és ne hagyja figyelmen kívül a formázást? Ha rákattintok a postre, és megjelenik a teljes szöveg, akkor természetesen jól néz ki, de én azt szeretném ha a bejegyzések oldalon, ahol megjelennek a post-ok, ott is jól nézzen ki (az a része ami létszik).











Köszönettel venném a segítséget, kicsit megakadtam.

Mit jelent az, hogy ott is jól nézzen ki? Miben különbözik?





Valószínűleg a css fileodban kell keresni a megoldást.

Lehet hogy pontatlan voltam…











Nos: amikor felviszek egy új bejegyzést, meg is formázom, legyen félkövér aminek annak kell lennie, stb… majd közzéteszem.





A weblapon meg is jelenik a bejegyzések oldalon, de ott a formázás nem látszik, sem az új sor, csak “ömlesztve” a szöveg. Ha rákkattintok, persze megjelenik formázva, de én azt szeretném ha a bejegyzések oldalon megjelenő posztok, illetve azoknak a látható részei is formázva legyenek.











Köszönöm a válaszod!

Adnál egy url címet, sablon nevet? Hátha könnyebb lenne mindenkinek, mint látatlanban elképzelni… :wink: :slight_smile:

www.smkk.hu





Élesben megy már az oldal.





A hírek, aktualitásoknál van már egy bejegyzés. Ha rákattintunk a címére, csak akkor jelenik meg normálisan.





Köszönöm!

A sablon a travel-blogger.