post írás - TinyMCE szerkesztő hiba

Sziasztok!











Elkezdtem ismerkedni a Wordpress-el.





A post írás rész nagyon tetszett, de most valami hiba történt.























Nem lehet váltani a Vizuális részre, pedig alapból annak kéne megjelennie.





Firefox alatt nem lehet a beviteli mező méretét változtatni.





Így csak a HTML ikonokat tudom használni.











sql adatbázist már újraraktam.





böngésző cache-t töröltem





újratettem a teljes motort.











semmi változás.











Safari alatt a beviteli mező méretét lehetett változtatni.











Szerintem valami szerver oldali hiba lesz. de mi lehet?











A segítséget előre is köszönöm!











Attila













Ezt pedig egy IE7 írja ki.











Próbáltam feltenni egy Real WYSIWYG bővítményt, de semmit nem változtatott meg.











próbáltam kikapcsolni a visuális szerkesztést a felhasználónál, majd visszakapcsolni, de semmilyen változás nem volt. Csak a HTML ikonok érhetőek el. :frowning:

Megoldva a tiny_mce_config.php fájlba compress false legyen true helyett.











gyogyi dolog :slight_smile:

Sziasztok!











Lehet hogy nem pont ide kéne, de némileg hasonló a hibajelenség:























ez jelenik meg telepítés után, mindenféle állogatás nélkül.











Segítséget előre is köszönöm!

Hello!





Nemtudom ezt megnézted-e, hogy létezik-e a file: …*/public_html/wp-includes/js/tinymce/langs/wp-langs.php de a hibaüzenet ezt hiányolja!!

Nos a hiba ott volt, hogy nem a tárhelyen néztem meg hogy létezik-e, hanem a vinyon lévő telepítőt amiben ugye benne van, de valami oknál fogva telepítéskor ez elveszik :S











De most ott néztem meg, felmásoltam ismét és végre működik.











Köszi, hogy még egyszer rávilágítottál a problémára…

:slight_smile: semmi gond…

Sziasztok!











Sokat küzdöttem az extra.hu tárhelyeivel, ezt teszem most is. Egy - egészen ma reggelig tökéletesen működő - weboldal, ami Wordpress 2.7-es alapú, admin részébe belépve bejegyzés írásra készülődtem. Rákattintottam az “Új bejegyzés” menüpontra és a következő hibaüzenet fogadott.











Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 311296 bytes) in /nfs/x0901/m/me/mentotiszt2008/wwwroot/wp-includes/js/tinymce/langs/wp-langs.php on line 230











A hibát értem, kevés a memória. Viszont az okát nem, hisz módosítás nem történt az oldalon, ami további memóriát foglalhatott volna le.











A kérdés az volna, mi erre a megoldás? Hogyan lehet ismét bejegyzést írni erre a weboldalra?











Köszönöm előre is a választ!

Sziasztok, ismét én vagyok!











A probléma megoldódott, de attól tartok csak átmenetileg. Vázolom a helyzetet:





az oldalon működik, illetve ezidáig működött a Statpress nevű plugin. Végső elkeseredés és céltalan matatás közepette kikapcsoltam a plugint és láss csodát, a bejegyzés írás ismét lehetséges.











Mit tegyek, hogy ez ne így legyen? Ha telepítek egy nagyobb volumenű plugint - mert kipróbáltam már mással is, csak akkor az admin más szekciói nem voltak elérhetők - szeretném ha szeretnék egymást, és az oldal is használható lenne, meg a plugin is.





Ötlet?











Köszönöm mégegyszer!

Nálam is ez a hiba jelentkezik, és nem tudom miért…





A StatPresstől nem hiszem hogy elromlott, már egy ideje fenn voltak ezek a pluginek amik most is. A postok szerkesztése így kb 5x tovább tart, nem jó ez így. A fájl amit fentebb írtatok megvan. Az meg a másik, hogy nekem semmi sem magyar, bár magyar WP-t tettem fel. :S Valaki tudna segíteni mi lehet a baj nálam?


T-line wrote:

Sziasztok, ismét én vagyok!





Ötlet?





Köszönöm mégegyszer!








http://forum.word-press.hu/post/12173/#p12173

Triplaszalto wrote:

Nálam is ez a hiba jelentkezik, és nem tudom miért...


S Valaki tudna segíteni mi lehet a baj nálam?








Egyik kérdésedre neked is: http://forum.word-press.hu/post/12173/#p12173





A másikra: a wp-config.php fájlba a wplang-hoz be van írva a hu_HU? (Kis- és nagybetű is számít.)





És a wp-content/languages könyvtárban (vagy a wp-includes/languages könyvtárban,de csak az egyikben?) ott lakik a hu_HU.mo fájl?





Link?

Videót akarok beilleszteni, de nincs HTML nézetem. illetve van, de az csak a szerkesztőt alakítja HTML-be, és nem jó arra, hogy flash kódot beszúrjak. Kiveri a szemem, vagy valami gebasz van, légyszti segítsetek:D

kapcsold ki a visualt (profilbeállítás) beilleszt-vissza.

Üdv mindenkinek!











Remélem jó helyen kérek segítséget a problémámra.





A PHP Studio forumjáról küldött ide egy segítőkész fórumozó.











Nos az ott feltett szerkesztővel kapcsolatos kérdésemet itt nem írom le mégegyszer, de az alábbi linket kérlek nézzétek meg.











http://phpstudio.hu/forum/index.php/topic,2232.msg60951.html#msg60951











Ha valaki segíteni tudna annak előre is köszönöm.

Nem látok wordpress-el kapcsolatos kérdést.

Szerintem frissíts WP verziót, vagy a TinyMCE-pluint töröld, majd telepítsd újra.

Köszi, megprobálok mindent.