post beszúrása loopba

Azt szeretném elérni, hogy a kategória oldalon, mikor megjelenítem a postokat, akkor egy adott helyen (pl. 6.), mindig egy adott sorszámú/nevű/című/stb. post jelenjen meg.











Erre már csináltam egy félig működő megoldást, aminél a cím és a link megy, de a sablon valahogy beleszól és egy másik post thumbnail-je jelenik meg.





A félmegoldás így néz ki:




  • van egy számláló, ami a loop while ciklusában számolja a postokat




  • ha a post a 6., akkor nem a normális kiíratás hívódik meg, hanem egy külön erre készített, adott azonosítójú postot jelenít meg











    Sajnos arra pontosan (még) nem jöttem rá, hogy a képet mi és hogyan rakja ki.











    Másik megoldás lenne, hogy az adott post belekerül minden kategóriába, így minden lekérdezésben szerepelni fog.





    Kérdés: lekérdezés után/előtt meg tudom valahogy adni, hogy az adott post a 6. helyen legyen?

Próbáld meg esetleg úgy, hogy mintha reklámot szúrnál be. Elvégre egy fix post-ot akarsz oda betenni, tehát akár statikus html-be is felviheted azt az egyet.











Van egy kód, amivel a x. bejegyzés után lehet beszúrni kódot, itt a fórumon is többször már felmerült a banner elhelyezést taglaló témákban.