poloblog.hu

mar egy ideje elinditottam, ha gondoljatok esetleg besegithettek, ha valakinek lenne valami tapasztalata esetleg ezen a teren (=











az alap szimpla k2, mi mas lenne (=





varom a kritikakat is persze











http://poloblog.hu/

Naon állat.

koszi, meg valami epito jellegu kritika esetleg? (=

Jó design! Jó pólók! :slight_smile:











Viszont, Nem valid. :smiley: ha azt a 14 apró hibát kijavítod, nyertél.

nemtom valahogy a validsag sosem izgatott, neha ertelmetlen, amugy megjegyzem a tied se valid… ((=

ha veletlenul jar meg erre valaki akkor megkerhetnem hogy segitsen promotalni a poloblog.hu oldalt? ddd;











moshu esetleg neked nincsen tapasztalatod ilyen polokuldokkel? feled joval tobb van (=

“koszi, meg valami epito jellegu kritika esetleg? (=”











Hajrá, csak így tovább :smile.gif























u.i. szólj ha máskor is szükséged van rám!

Zoli,











első oldalon egy beetető reklámoldalt nyomnék, hogy felkeltsem az érdeklődést.





Aztán akár pop-up-ban vagy a honlap jól látható részein híván fel a figyelmet a blogra, mert gondolom ez lenne a fő rész.











A polo gyártás az a te business-ed? vagy kapsz belőle zsé-t?





Ennek a lényege, hogy mi a célod ezzel a bloggal.











Ha meg az eladott pólókból kapot a pénzt, akkor a guglit meg szedd le, mert ront a megítélésen.











Grafikában nekem talán túl fehér az oldal,











Na hírtelen ennyi jutott az eszembe

  1. Az biztos, hogy a guggli nem látja a blogodat :frowning:





    (akár polo-ra, akár póló-ra keresel csak magyar oldalak közt, soha nem jön be az első 6-7 oldalon; tovább nem néztem…)










  2. Nekem személy szerint mindig az a legnagyobb gondom, hogy olyan pólót találjak, amelyiken nincs semmi, úgyhogy az efféle szolgáltatásoknak én egy rossz alany vagyok.

“ha veletlenul jar meg erre valaki akkor megkerhetnem hogy segitsen promotalni a poloblog.hu oldalt? ddd;”











Linkcsere a lentiekkel? bigeyes.gif

















Webshop féleségen gondolkodtál már? Létezik itt egy webshop-os valami, van benne playpal, bakkártyás fizetés, magyar nyelv stb, stb,





http://www.instinct.co.nz/?p=16

Eről jut eszembe mit szólnátok egy wp linkcserés témához adok-kapok elven. Énkiteszem a te linkedet te az enyémet , mondjuk ez egyenlő linkcsere , dehát istenem? A pólóblogról meg szerintem a titlét változtatnám meg , szerintem szereti google a titlét.

gaveller: webshop majd esetleg, egyenlore irnek inkabb rola mint arulnam…











mindenki: linkcsere johet, az elfer mindig (=

hm én beraktam egy linket ami rád mutat igaz sokat nevárj tőle de te is említs meg valahol a debrecen-jozsa. hut mondjuk nem debrecen de Józsa :slight_smile:

en is megvoltam, PR4-es lapon gondolom megfelel ddd;


'ToRokZoli wrote:

mindenki: linkcsere johet' date=' az elfer mindig (=[/quote']


Mindkét honlapról kaptál egy linket. A


Könyvelőiroda Pécsen PR4, a


Könyvelőiroda és Partnerei közösségi oldal PR1.





Úgy látszik, ennyit érdemelsz. :) :)