Plugin hiba

Egy plugin, az OptiSpin bekapcsolásakor összeomlott az oldalunk.
Emailban ezt a hibaüzenetet kaptam:
Hiba részletei

A(z) /home/jxtjhpqi/gardrobmegoldasok.hu/wp-content/plugins/optinspin/multi-wheel/inc/settings/carbon-fields/vendor/htmlburger/carbon-fields/core/Helper/Helper.php fájl 394 sora egy E_ERROR típusú hibát okoz. Hibaüzenet: Uncaught Error: Call to undefined function Carbon_Fields\Helper\mb_convert_case() in /home/jxtjhpqi/gardrobmegoldasok.hu/wp-content/plugins/optinspin/multi-wheel/inc/settings/carbon-fields/vendor/htmlburger/carbon-fields/core/Helper/Helper.php:394
Stack trace:

Mi ilyenkor a teendő?
Köszönöm a segítséget!

Üdv, Gyala

Szia!
Nálam betölt a honlap. Mindenesetre ha ilyen van, FTP-n keresztül ki kell kapcsolni (átnevezni) a plugint, és utána be is léphetsz az adminba.

Működik az oldal, mert kikapcsoltam a plugin-t.

Alkalmi megoldást szeretnél erre a tünetre (a PHP mbstring extension-t be kell kapcsolni) vagy minden jövőbeli hibát szeretnél megelőzni ma? (ez lenne a munkám)

2 kedvelés

Nem tudom mi a kettő közt a differencia :).
Minden segítség érdekelne.

A mostani hiba magoldását odaírtam zárójelbe.

Az a differencia, hogy ez most 1 db hiba, de ha a következő 2 év minden hibáját megelőznéd ma, akkor dolgoznék neked.

1 kedvelés

Egyenlőre ezt a hibát szeretném megoldani január elejéig. Hál’ istennek nem túl gyakran vannak hasonló esetek. Ebben tudsz “segíteni”? Az mbstring be van kapcsolva.

Itt látható a kód, ami hibát okoz

Az mb_convert_case() egy mb-string extension-beli függvény: https://www.php.net/manual/en/function.mb-convert-case.php

Ha ezt nem találja (Call to undefined function) akkor feltehetően nincs bekapcsolva.

15 percig ingyen segítek képernyő megosztással. Éjjel is és nappal is hívhatsz.

ügyelet/hotline: +36-20-4242498  sms@szepe.net  skype: szepe.viktor
1 kedvelés