Plugin frissités 2.7.1

Sziasztok! Most találkoztam azzal a hibának nem is nevezhető dologgal, hogy plugin frssitéskor, mikor megadom az ftp adatokat nem fogadja el. Azt írja nézzem át stb stb. Máshol nem találkoztam ezzel. Ponosabban ugyanazon szerveren már több lapon is a 2.7.1-et használom, de ezeknél nem volt gond. Az adatok helyesek, ftp klienssel müködik minden, csak a WP admin felületéről nem tudok frssiteni a fentiek miatt. Ötlet valakinek, hogy mi lehet a gond?

Más topikban is felmerült már ez a probléma.





Egy lehetséges megoldás:









Quote:

WP 2.7 has a bug that has to do with DNS name resolution. As a workaround, add the following to your local /etc/hosts:





72.233.56.139 downloads.wordpress.org





forrás: http://wordpress.org/support/topic/225437.

Ezer köszi!:))))

Sajnos nem jön össze, ugyanaz a hiba, máshol nem jelentkezik ez a hiba. Az angolom sem a legjobb, ha konkrétabban segítenél azt megköszönném, vagy hogy jhol találok magyar nyelven megoldást! Thx

szerver logokhoz hozzá férsz?

Egy ilyent találtam:











Megjegyzés:





Szervereink biztonsági okokból a globális PHP változók (register_globals), illetve az alább felsorolt PHP függvények használatát nem engedélyezik:










  • disk_total_space




  • diskfreespace




  • highlight_file




  • exec




  • passthru




  • system




  • leak






















  • listen




  • chown




  • chgrp




  • realpath




  • alter_ini




  • tmpfile




  • mysql_pconnect






















  • pfsockpen




  • show_source




  • getrusage




  • get_current_user




  • getmyuid




  • dl






















  • link




  • shell_exec




  • symlink




  • sleep




  • openlog




  • virtual

ez nem jo.











olyan kéne, hogy error.log, php_error.log, vagy ilyesmi.











írj a szolgáltatódnak, hogy hol találod ezeket.

Oké, köszi!

Szia! Azt írják hogy nem megyek vele sokra, valamint nincs beállítva a logolás, de ha kérem akkor beállítják. Most válaszoltak ezrt írok most. Szerinted most mi legyen? Thx.