plugin értékesítés

szevasztok!





ezuttal nem kérdéssel fordulok hozzátok, inkább a véleményetekre vagyok kíváncsi.





lefejlesztettünk kettö hasznos alkalmazást amiket wordpress pluginná átalakítva szeretnénk értékesíteni.




  • ingatlan kezelö plugin;




  • termék nyilvántartó plugin (opcionálisan webáruház kiegészítéssel);





    szerintetek mennyire van reális igény arra, hogy ezeket a plugineket többnyelvüsitve értékesítjük online?





    jómagam vásároltam már fizetös plugint nem egyszer. ti hogy vagytok ezzel?

Ilyen célokra vannak direkt ilyenre kialakitott rendszerek nem? (mármint olyan cms-ek, amik direkt ilyet tudnak)?

charlie: biztos vannak, de a WP-fanatikusok tábora mindig mindent WP-vel akar/szeretne megoldani - ezért vélhetően akadna rá vevő.











pryus: Nem tudom, hogy az “ingatlankezelő” mit tud… volt néhány post az angol fórumban efféle próbálkozásokról és megoldásokról, de elég kevés visszhanggal.





Az áruházas dolog (már ha online shop megoldást kinál, amennyiben jól értem) ejsze népszerűbb lehet: több az önjelölt webkereskedő, mint ingatlanügynök :slight_smile:





Azt örökké keresik a fórumban, mert eddig egy se nem tökéletes.











Én még csupán ügyfélnek vásároltam fizetős plugint, ám az gyakran előfordul, hogy privátban megkeresem a plugin-szerzőt és fizetés ellenében “testreszabást” kérek…











Na, ennyi jutott eszembe.

Pryus, mit szólnál egy-egy értékesítési weboldalhoz a pluginjeidhez?





Küldj egy mailt “dől a lé” jeligével…

webshop pluginben látok fantáziát, az ingatlan piacot nem ismerem.

ha webkettes a webshop, akkor engem is érdekelne. :smiley:











az a baj szerintem, hogy a wp alapból ingyenes. ezért a juzer elvárja, hogy amit kaphat hozzá szintén ingyenes legyen. szerintem előbb utóbb lesz ingyenes webshop is… én megvárom. :frowning:

abszolut webkettes minden csakis:) majd késö este leirom nagyjábol hogy mit tudnak a pluginek. Norbertet már amúgyis keresni akartam e témában. Majd írok egy részletes leírást mailben, csak most megsemmísitö erejü támadást intézett ellenem a munkahelyem. holnap le kell adnom egy full oldalt. paff


mano wrote:

ha webkettes a webshop, akkor engem is érdekelne. :D





az a baj szerintem, hogy a wp alapból ingyenes. ezért a juzer elvárja, hogy amit kaphat hozzá szintén ingyenes legyen. szerintem előbb utóbb lesz ingyenes webshop is... én megvárom. :(





Szia!





Van ingyenes webshop, az instinct-é, nálam megvan a 100%-os magyar fordítás, már régen be akartam ide küldeni, mindig elfelejtem. Ennek a shopnak viszont az az egy nagyon nagy hibája van (volt), hogy a visszaigazoló emailek karakterei nem jók, mostmár ezt is megoldottam - de egy webodal elkészítésével fizettem érte, bannerért, linkért, rongyszőnyegért, használt trabanért stb odaadom.

tulajdonképpen nekem (egyelőre) úgy lenne szükségem webshopra, hogy magát a vásárlási lehetőséget nem is igénylem, a katalógus az ami nem lenne rossz.





megyek szétnézek mi is az amit mondasz…





de ha nem elég webkettes, nos akkor elkezdek gyűjteni pryus pluginjére! :cool:

pyrus küldd át nekünk a plugint ingyen, mi meg megmondjuk, hogy megéri-e érte fizetni :smiley: de aztán webkettes legyen ám :smiley:

elmondanám, hogy :slight_smile: webnullás! tele van táblákkal semmi div. inline styleok adják a szemet gyönyörködetetö rendszergazda design-t és php 1.0-n is elfut söt adatbázist sem igényel. :smiley:











na majd adok én nektek webkettest meglátjátok… :smiley:

minden reklam nelkul (nem az enyem a weboldal) de ez wp es valamifele webshop szeru dolog fut rajta,











http://www.vekkerek.hu/

a kivitelezés szép, de webshoppot nem látok. amúgy ha korábbi postokat olvasol , azt nem állítjuk hogy nincs, csak épp nem tul jó.

Szerintem a webshop téma jó ötlet, ha jól integrálható, és könnyen kezelhető, valamint különböző témákhoz jól illeszthető, szerintem lehet rá igény.











Engem pl. érdekel, lenne rá oldal, ahol tesztelni is lehetne - és persze sok múlik az áron is.





Mindenképpen angol nyelvű (is) legyen az értékesítési oldal, a magyar piac nagyon kicsi.





Wp fórumokon lehet nyomni a reklámot…





Mindenesetre egy specifikációt dobhatnál.


doda wrote:

minden reklam nelkul (nem az enyem a weboldal) de ez wp es valamifele webshop szeru dolog fut rajta,





http://www.vekkerek.hu/





Kár, hogy nem a Tied a site, mert akkor mondanám, hogy kimaradt belőle az értékesítés motorja, ha a Tied lenne segítenék, az USSR Arctic Polar Bear-ért :) Komolyan.

Gyere at bloghura es ott lesz a bolt tulajdonosa :slight_smile: Amugy en is kineztem mar magamnak egy olyan orat :slight_smile:

egyelöre dolgozunk egy full wordpress pluginesitett változaton ahol már nem kell semmi különös php vagy adatbázis hack a telepítéshez. ha lesz tesztelhetö verzió természetesen szólni fogok.


erdelyi_norbert wrote:



doda wrote:

minden reklam nelkul (nem az enyem a weboldal) de ez wp es valamifele webshop szeru dolog fut rajta,





http://www.vekkerek.hu/





Kár, hogy nem a Tied a site, mert akkor mondanám, hogy kimaradt belőle az értékesítés motorja, ha a Tied lenne segítenék, az USSR Arctic Polar Bear-ért :) Komolyan.





enyém a site, de ennyi órának elég ez a 'motor' is ;)

Oké, de egy USSR Arctic Polar Bear-t mindenképp venni fogok, nagyon tetszik!


erdelyi_norbert wrote:



mano wrote:

ha webkettes a webshop, akkor engem is érdekelne. :D





az a baj szerintem, hogy a wp alapból ingyenes. ezért a juzer elvárja, hogy amit kaphat hozzá szintén ingyenes legyen. szerintem előbb utóbb lesz ingyenes webshop is... én megvárom. :(





Szia!





Van ingyenes webshop, az instinct-é, nálam megvan a 100%-os magyar fordítás, már régen be akartam ide küldeni, mindig elfelejtem. Ennek a shopnak viszont az az egy nagyon nagy hibája van (volt), hogy a visszaigazoló emailek karakterei nem jók, mostmár ezt is megoldottam - de egy webodal elkészítésével fizettem érte, bannerért, linkért, rongyszőnyegért, használt trabanért stb odaadom.





Szia engem érdekelne az a fordítás amiről szó van sőt jól jönne egy kis segítség is mert most ismerkedem a wordpress-el és gyorsan össze kellene hoznom egy webáruházat.... Az is segítene ha megmondanád hogyan kell ferdítást készíteni és majd megcsinállom magam... Előre is köszi a segítséget!!!!!