Végre sikerült elindítanom az oldalam 
Elsődlegesen webes, web2.0-ás, javasript, HTML, CSS és PHP témákban olvashatsz híreket, leírásokat
én csak egy “karbantartás alatt” feliratot látok…
jah igen… a cím: http://www.phpheaven.hu
egyenlőre www nélkül nem megy, de holnap megügyizem azt is 