Php kód futtatása MU post-ban, page-ben, witget-ben

Hi(szervusztok) mindenkinek!



Korábban előfordult, hogy egy postban a tartalom megjelenítése valamitől függött, ette kiválóan alkalmas volt sima wp telepítésnél az exec-php plugin, mert <?php if ( feltétel) { echo “valami”;}else{ echo “másvalami”;} a wp MU alatt nem találtam megoldást. A gog sem segített, alapból nem tudja vagy sablonfüggő? Valaki futtatott már php kódot vp mu-n?



Űdv: K. M.


Üdv,



Esetleg ez?

if ( is_multisite() ) { echo 'valami'; }else{echo 'masvalami';}

Köszönöm a választ!



Találtam egy plugint ami működik mu-n is : http://wordpress.org/plugins/shortcode-exec-php/



ezzel az a baj hogy oda kell írnod a “valami” , “valamimas”-t a kódszerkesztőben és nem a postban , ez minden egyes post esetében sok bejegyzés a kódszerkesztőben és átláthatatlanná teszi a postokat. Különben működik.



Sajna nem az a kérdés hogy a feltétel multisite vagy nem. A wpmu egyszerüen nem futtatja a postban és pageban a php kódot ha odaírod be még akkor sem ha az exec-php plugin aktiválva van, de ezt megtaláltam a neten , hogy nem is fogja futtatni.


```<br />
if ( is_single() ) { echo 'valami'; }else{echo 'masvalami';}<br />
 <br />

Vagyis ha a bejegyzések egymás alatt jelennek meg akkor másvalami a tartalom ha a post simplán jelenik meg

akkor pedig megint más.Normál wp-n az működik. Amit szeretnék azt meg lehet oldani kiemelt képek beállításával

és a “more” szimbólummal, csak a kiemelt kép egy darabja jelenik meg az alkalmazott themen-n,

minden más tekintetben a sablon jó.De majd megküzdök vele valahogy.



ÜÜdv: K-Műves