Photo grid teljes szélességben

Sziasztok!



Az utóbbi években párszor nekifutottam a Wordpressnek, de eddig nem akarta megadni magát.



Egy fotós weboldalt szeretnék készíteni. Az oldalon csak képek lennének, néhány menüponttal. A képek rácsban, monitormérettől függően 3-4 oszlopban és 8-15 sorban jelennének meg, úgy, hogy összeérnek és a képernyő teljes szélességét kitöltik. (Mind azonos méretű, fekvő, 2:3 arányú.) Az egész egy hosszú oldal lenne, a menüsor fent állandóan látszana, a menüpontokra kattintva az oldal lejjebb gördülne az aktuális tartalomig.



8-10 féle sablont kipróbáltam, mindenféle pluginekkel, amiről úgy tűnt, legalább a fentiek egy részét tudják produkálni, de nem sikerült összehozni, már körülbelül 2 hete szenvedek. Találtam egy Gallery by Subsystic nevű plugint, amivel a rácsok elkészültek, de nem sikerült úgy beállítani, hogy az oldalt teljes szélességében kitöltse és azt se sikerült kiszedni belőle, hogy amikor az egeret a kép fölé viszem, ne forogjanak a képek a tükörképükre. A sablon: PageLines Framework. Próbálkoztam a Layout Builderrel, Olevia-val, resi-vel, tinyWYM Editorral, Jetpack-kel, de ezekből nem tudtam kihozni semmi értelmeset.



Kérlek, ajánljatok sablont és plugin(eke)t, szerkesztőt, amivel a fenti dolgokat meg tudnám csinálni.



Köszönöm