Permalink probléma

mano : az SWI évi 80ezerért kínál 1 gigás tárhelyet, ennyiből már egy szervert elhelyezek , ezért tartunk ott ahol… még a szarból is pénzt, de abból is sokat.


'tamkocsabi wrote:

mano : az SWI évi 80ezerért kínál 1 gigás tárhelyet' date=' ennyiből már egy szervert elhelyezek , ezért tartunk ott ahol.. még a szarból is pénzt, de abból is sokat.[/quote']





te, mond már meg nekem hol helyezek el havi 6600 forintért szervert, normális körülmények között (legyen rack, mert az olcsóbb)

charlie.











Külfödön :lol:





Havi 5ezer forintért 5terrabájtos szerver :wink:











Hogy hol? Kérdezd P.Lacit.





De ezek az árak is igen barátságosak: http://www.hostgator.com/dedicated.shtml


hitetlen wrote:

charlie.





Külfödön :lol:


Havi 5ezer forintért 5terrabájtos szerver ;)





Hogy hol? Kérdezd P.Lacit.


De ezek az árak is igen barátságosak: http://www.hostgator.com/dedicated.shtml








hohó, szerverhosztingról volt szó. tehát hol tudok havi 6e forintért szervert elhelyezni?

Azt mondom én is charlie. Vagy nem azt? oks, ahhoz nem értek, még sosem próbáltam - visszaszívom az előző kommentem.

azért ott is 174 dodo per hó a legkisebb dedikált szerver (ami nem egyenlő a szerverhosztingal). Egy évre 2e USD, az kb 390e forint…











és amerikás módon adatforgalom korlátos (ott ugy máshogy alakultak ki a dolgok, ezért van az)

Jó lenne nekem az charlie :lol: - de majd nemsoká…, remélem - havi 45 dollárt már így is fizetek nekik (négy csomag) - az már nincs is olyan messze a Basic 174 dolláros árától :stuck_out_tongue: - illetve egy ismerősömet beleértve (hiszen úgy is én “kezelem” neki a tárhelyet): már 5 csomag (az már havi 60 dollár)











Még két csomag…, és már bevállalhatom … :stuck_out_tongue: - egy szép álmom teljesülne… - sajna ehhez még sok munka kell.











Amúgy hogy érted, hogy ez nem szerverhosting? Hát nem csak egy üres gépet adnak…, nem? Gondolom úgyszintén easy lehet kezelelése, mint a hostgator tárhelyhostingnak - tévednék?

szerverhoszting mikor te magad viszed be a saját gépedet és azt egy polcra vagy rackszekrénybe betolod.











mikor ők adják a szervert akkor az dedikált szerver szolgáltatás. hasonló, de nem ugyanaz!

És amikor otthon a könyvespolc mellöl hostolod az oldalad azt hogy hívják? Sufni hosting?

igen :smiley:


hitetlen wrote:

már 5 csomag (az már havi 60 dollár)





Még két csomag..., és már bevállalhatom ... :P - egy szép álmom teljesülne... - sajna ehhez még sok munka kell.








Megvan a 6. csomag :P

Bár a téma vége már elkanyarodott de én most pofátlanul visszakanyarítom.Ezzel az egész Wordpressel kb 1 hónapja ismerkedek és nagyon tetszik, de van most egy (bár nem olyan nagy de mégis) problémám. Oké Hozzá kell tennem, hogy az egészet egy ingyenes oldalon (ATW) próbálgatom tehát lehet hogy ez lesz a bűnös, de lehet, hogy a tapasztalatlanságom. A lényeg, hogy ha behozom az oldalt ami a www.frappans.atw.hu akkor minden okés is de ha elkezdek navigálni oldalon belül a link nem változik ami annyira nem jó mert egy esetleges frissítésnél a főoldalra dob vissza ugyebár. Próbáltam úgy is, hogy úgy lépek be, hogy http://users.atw.hu/frappans/ de ha ezt hozom be akkor magától átvált az előszőr említett linkre. Ami fura, hogy ha az oldalon egy kategóriát új lapon nyitok meg akkor a link normális lesz tehát rendesen látszódik a teljes elérése és utána navigálás közben változik is ahogy kell. Mi lehet a bibi? Barátkozzak meg ezzel vagy van megoldás?





U.I.: Remélem nem nagyon zavaros amit írtam. Amennyiben mégis akkor az elnézéseteket kérem.

Szia











Szerintem az ATW miatt van , azt ajánlom próbálj ki pár külföldi ingyenes tárhelyszolgáltatót is.











Én ha nem localhoston próbálgatok akkor a byethost.com -on van egy próbatárhely. Lassú, de megy vele a .htaccess és minden prímán. Próbáld meg ott.

oksa. Köszönöm szépen

én meg akkor visszakanyarodnék a permalink problémához…





a problémám, hogy nekem sem működik, csak az alapértelmezett ID-s verzió.





a .htaccess file elvileg rendben van, írható, meg el is menti, nem nyafog semmiért és ha megnyitom a fájlt, akkor ott van a kívánt kód.





de mégse működik…





(nem tudom, hogy jól értettem-e fentebb, de ezen a host tud segíteni?)





köszi

a szolgáltatód támogatja a htaccesst?





mert anélkül minden hiába!