Sziasztok!
A pénztár oldalt szeretném szerkeszteni, de amikor rákattintok a Szerkesztés Elementorral gombra, akkor a képen csatolt hibaüzenet jelenik meg. Mi lehet a hiba? Előre is köszönöm a segítségeteket!
Időközben megoldódott a problémám.