Paraméter átvétel nem működik <-> Új plugint készítettem

A wordpress 4.2.3 óta nem engedi, hogy idézőjelek közé tenni paraméter kiolvasó php-t. Emiatt nem működik a “GET Params” és a “Allow PHP in Posts and Pages” plugin input értékadásra paraméter átvétellel.



Nekem a paraméter átvétel nagyon fontos, ezért írtam egy plugint hozzá, ami shortcode segítségével kiküszöböli ezt a problémát:



Ez a replaceholderek szintaktikája:

<br />
1. text:[INPUT type='text' style='stílus' class='classz']tekszt[/INPUT]<br /><br />
2. hidden:[INPUT type='hidden' style='stílus' class='classz']hidd[/INPUT]<br /><br />
3. checkbox:[INPUT type='checkbox' style='stílus' class='classz']chk[/INPUT]<br /><br />
4. textarea:[TEXTAREA rows='10' cols='60' style='stílus' class='classz']area[/TEXTAREA]<br /><br />
5. egyszerű paraméter átvétel: [REQUEST]mezonev[/REQUEST]<br /><br />

```<br />
A [INPUT] <strong>parameter</strong>[/INPUT] közt szereplő szó jelenti az átvenni kívánt paraméter nevét.<br />
 <br />
 <br />
 <br />
Az eredmény: A html kódba behelyettesíti az átvett értéket és input, textarea formátumr alakítja.<br />
(Egyelőre az id és a name értéke az átvett paraméter neve)<br />
 <br />
Az első sor eredménye tehát:<br />


Mivel életem első php programja, nem merem közzé tenni a hivatalos pluginek közé, de ha valakinek szüksége van rá szívesen elküldöm.<br />
 <br />
Jelszóval védett tartalom megjelenítésén is gondolkodom. Ha valakinek szüksége van erre, szívesen elkészítem.<br />

[PASSWORD pw='jelszó']Ide írható a titkos tartalom[/PASSWORD]
Ha az ávett paraméterek közt van pw nevű és az értéke === jelszó, akkor megjelenik a titkos tartalom.<br />
 <br />