Pályázati infóblokk elhelyezése weboldalon

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Weboldalra szeretnék elhelyezni Széchenyi terves infóblokkot. A jobb alsó sarokba szeretném tenni. Esetleg tudtok erre valami kódot vagy bővítményt, amivel ezt a pályázati infóblokkot el tudom helyezni a weboldal jobb alsó sarkába? Előre is köszönöm!

Nem egyértelmű a kérdésed… Rss feedet szeretnél megjeleníteni, ami automatán változtatja a tartalmát vagy csak egy sima html blokkot akarsz szerkeszteni?

Esetleg tudod linkelni a Széchenyi terves infóblokkot, hogy lássuk miről is van szó?

Egyedi fejlesztéssel viszonylag könnyen megoldható. Keress fel egy fejlesztőt, ő biztos tud neked segíteni, szerintem max egy félórás munka lenne.

Ha csak arra a félköríves fotóra gondolsz, akkor keress valamilyen pop-up plugint.

Hát, azért nem fél órás munka, de meg lehet oldani - én nem használnék erre kiegészítőket! A legegyszerűbb, ha a Logót PNG-ben beteszed egy DIV-be, amit jobb alulra igazítasz CSS-el. (Érdemes bezárás gombot is tenni rá, hogy ne takarja ki a tartalmat.) A hivatkozás pedig mutasson a pályázatos oldaladra, vagy a bejegyzésre, ne Popup-ra!

A kötelező közzétételnek egyébként több előírása is van, ezeket itt meg tudod nézni.