Összes feed listázása hogyan?

Hello,











hogyan lehet megoldani a weboldalamon található összes feed kigyűjtését egy listába, lehetőleg link listába formázottan, hogy azonnal kattintható legyen ?





Nem találok erre funkciót…











Vagy csak az a megoldás van hogy ki kell gyűjtenem az összes kategóriát és azokból gyártani feed listát?











Végül azt szeretném kérdezni hogy a SimpleTags vagy más tagging plugin használatával az összes egyedi tag kap egy-egy feed-et vagy az csak a WP kategóriákra vonatkozik?











Kösz,

Összes feed hallatán ugyanarra gondolunk?





feed posts





feed comments





feeds by categories (ahány kategóriád van)











Ezt mind egyszerre mutatni egy helyen nincs rá igazán egy szimpla “template tag” - vagy legalább is még nem találkoztam ilyennel.











Tags. Azt tudom, hogy a UTW használata esetén lehet “kreálni” feedet a tagek számára is, bár nem találtam rá dokumentációt. Ha alant a De Culturis Mundira kattogsz, és ráböksz egy tag-re, majd a megjelenő URL-hez hozzáadod ezt:





&feed=rss2





akkor épp azt produkálja, amit kérdeztél: a tag feedjét.

Futottam pár kört a témában és arra jöttem rá, hogy igazából nekem csak a kategória slug-okra lenne szükségem, azaz az olvasható kategória elnevezéskre.











Hogy a problémát szemléltessem: egy külső alkalmazásból szeretném elérni a weboldalam adott funkcióit. Első lépésben kéne tehát valamilyen megoldás arra, hogy kívülről (akár autentikációval is, de nem hiszem hogy erre szükség lenne) lekérdezhessem az összes kategória slug-ot, és azt megkapjam valamilyen listában. HTML-t már nem akarok, plain text-et szeretnék. A külső alkalmazásból pedig felhasználva ezeket a kategória neveket legyártom magamnak a feed link-eket tetszésem szerint, majd azokkal dolgozom tovább.











Azt értem hogy WP-n belül tök egyszerű lekérdezni a kategória slug-okat, csakhogy nem találtam semmilyen infót arról hogy HTTP-n keresztül hogyan tudnám ezt megtenni.











Most épp a WP XML-RPC API-t bújom hátha ott leledzik a megoldás, de ha valaki tudja vagy csinált már ilyet, akkor ne tartsa magában…

















Kösz,

feedburner.com?

Semmi köze ennek a feedburner-hez. Mondom külső alkalmazásból akarok WP-t menedzselni. Annyi már kiderült hogy az XML-RPC a megoldás csak még nem látom hogy hogyan. Nem sok doksi van erről a WP oldalán. Ha valakinek lenne egy XML template-je kategóriák lekérdezésére annak örülnék.











Kösz,

nem kell hozza xml





egyszeruen meghivod a wp-blog-header -t es maris minden funkciot el tudsz erni barhonnan ami a wp-ben van (akar a pluginokat is)



Code:

<?php

require('wp-blog-header.php');

?>