Organikus Kert

Sziasztok!











Nemrég készült el a biokertészettel foglalkozó Organikus Kert blog. A sablon saját készítésű. Itt megtekinthető: Organikus Kert

Szép a sablon, de a középső oszlop az oldal közepétől már bosszantóan nem elhatárolható. Vagy a betűméreteken - szín erősségeken állítanék vagy valami keretbe tenném.

A láblécben a Környezeti Kultúra a nyelvtanilag helyes.











Nálam a Címkék bizonyosan megelőzné a megosztásokat, mivel az a bejegyzés szerves része (bár, lehet, hogy ez csak egyéni ízlés kérdése, hiszen semmi sincs kőbe vésve).











Valóban célszerűnek látszana legalább egy vékony vonallal segíteni a szemnek, hogy ne legyen minden összefolyva.











Nem sablon, hanem a bejegyzést szerkesztőnek szóló észrevétel: A more gomb ügyes használatával nagyjából egyforma bejegyzés-hosszakat lehet produkálni az oldalon, és akkor a harmadik oszlop nem lesz annyira bántóan üres.











A sablon elég kellemes, bár egy organikus kertbe én bevinném a kert színeit, kicsit bátrabban.











Azt sajnálattal látom, hogy a láblécbe még egy ici-pici ikon sem jutott a WordPressnek, igaz, hogy a készítőként feltüntetett Seopack oldalán sem… :frowning:

nem egységes a képkeretezés.











nekem zavaró a sok megosztó gomb összevisszasága.











miért nem használod a [more] opciót? nem kell minden írás teljes tartalmának főoldalon lennie…











van két oldalsó menüd, de minek, ha gyakorlatilag “semmi” nincs bennük? ilyen hosszú felületet nyugodtan ki lehetne használni!

A két oldalsó menüben egy banner megjelenítő plugin van beépítve, de ugye amíg banner nincs, addig ott most semmi nincs :smiley: Csak az első bejegyzésnél nincs a [more] használva, ezt a szerkesztő tudja biztosan, hogy miért így van.











A színeket a sablon tulajdonos “intézte”, ez lett elfogadva a sok variációból. Szintén ez a helyzet a megosztásos dolgokkal is.











A wordpress.org-ra utalás valóban nincs sehol, ezt pótolni fogom. (a készítői oldalon is :smiley: )





A Környezetikultúra az meg a Kft. neve, így nem tudunk benne “magyarítani” :smiley:

Brecsi!











Azt én is látom, hogy mi a társaság neve; nem is azt kifogásoltam. A kultúra szóban csak a második magánhangzó a hosszú, nem pedig úgy, ahogy a láblécben láttam. Akámiért is szerepel úgy, hogy “kúltúra”, az helytelen a magyar helyesírási szabályok szerint.

Valóban! Köszönöm, hogy szóltál, javítottam is. És most már kint van a wordpressre utalás is, a készítői oldalon is! :smiley:

Köszönjük szépen a WordPress-hivatkozást! Lehetek kissé szemtelen? A wordpress.org helyett a word-press.hu nem e lehetne e? :slight_smile:











Én többnyire így szoktam:









Code:

WordPress