Online játékok

Joomla portálom mellé szerettem volna online játszható, ingyenes, flash játékokat elhelyezni a látogatóim számára. A megoldást egy WordPress blog jelentette számomra. Íme a blog: Online játékok

Keresnék egy olyan plugin-t, ami számolja az egyes bejegyzések megjelenítését.





Igazából a lapon megjelent játékok toplistáját szeretném létrehozni, hogy melyikre hányan voltak kiváncsiak. Van valami ilyen?

Google Analytics nem lenne jó rá? Ráadásul kapsz hozzá egy rakat egyéb hasznos statisztikát is…

egyébként meg: http://forum.word-press.hu/search/











minimum háromszor volt már számlálóról szó!


pintyi wrote:

Keresnék egy olyan plugin-t, ami számolja az egyes bejegyzések megjelenítését.


Igazából a lapon megjelent játékok toplistáját szeretném létrehozni, hogy melyikre hányan voltak kiváncsiak. Van valami ilyen?





Akkor én segítek.





A post view pluginnal meg tudod jeleníteni, hogy egy bejegyzást hányszor jelenítettek meg. Tehát tudsz egy toplistát csinálni.


Azt kell tudni, hogy onnantól számolja amikortól elindítottad.

Rég néztem be ide…közben a WP-PostRatings bővítménnyel sikerült megoldani, amit szerettem volna…igaz kicsit másképp…a blog pedig jól muzsikál éppen tegnap lépte át a 900 egyedi látogató/nap határt… Elsősorban a Google ontja a látogatókat…


pintyi wrote:

Elsősorban a Google ontja a látogatókat...








Nyilván, WordPress-ről beszélünk :) :) alap dolog.

Valahogy sejtettem hogy ezt nem fogod kihagyni. :smiley: Ám különben igaz! Pintyi: ezen az oldalon is akad még fordítani valód. :wink: