Oldalspecifikus CSS formázás

Üdvözletem! :slight_smile:
Van olyan CSS turpisság, hogy ha ismerem az adott oldal oldalazonosítóját (page-id), és bepötyögöm a kód elé egy kettős-kereszttel megszexuálva, akkor az adott elem formázása csak az általam megadott oldalon lesz érvényes és a többi oldalon levő azonos elemet nem érinti a formázási kód.
Például:
Van egy oldalam, aminek az oldalazonosítója: page-id-12
Tehát ha több oldalon van gombom, de csak ezen az egy oldalon szeretném a gombot formázni CSS által, akkor:

.page-id-12 #buttonizééé {
background-color: #színkódizééé
!important;
}

és akkor ez csodálatosan működik.
A problémám az, hogy ez a módszer minden oldalon működik nálam, kivéve a WooCommerce STORE oldalán. Nálam a WooCommerce STORE oldalnának oldalazonosítója: page-id-552
viszont erre az egy oldalra rohadtul nem akarja érezni a kizárólagos formázást a rendszer.
Ha valaki volt már hasonló történetben, akkor megköszönöm ha leírja MIIIIIIIÉRTTTTT??? :smiley:
Tellmywhyyy??

A woocommerce store oldala alatt azt az oldalt érted, amit beállítasz üzlet oldalként, azaz a shop page-t? Ha igen, ott ne ID-t használj, hanem az osztályt célozd be:

.woocommerce-page .site{
background-color: színkódizé;
}

vagy

.woocommerce.post-type-archive-product {
background:színkódizé;
}
1 kedvelés

Köszi :smiley:
jaja az üzlet oldalára gondoltam.
De nálam az általad írt 2 kód közül egyik se működik az üzlet oldalán.
Nekem ez működik:

.ast-container {
background-color: #F2F100;
}

Az ast rész a kódban az astra témát takarja. Viszont ez a kód a headert is beszínezi meg a contact us oldalt is. A többi oldalt békén hagyja. Szóval valami köze van az üzleti oldalnak a contact us oldalhoz.

Ha elküldöd privátban a szóban forgó oldalt, akkor írok olyat, ami biztos jó lsz a Te honlapodra is

1 kedvelés