Oldalak, oldal szerkesztése

Sziasztok.











Fúúú nem is tudom hol fogjak neki. 1 hete kb próbálkoztam fórum(ok) telepítésével persze sikertelenül. Legutolsó fórum plugin törlése után szerettem volna a fórumnak létrehozott oldalt törölni, de innentől kezdve nem férek hozzá az oldalakhoz. Gondoltam, ha így nem férek hozzá akkor be ütöm én az elérési útját és azt írta, hogy az oldalt nem lehet törölni mert már a lomtárban van. De hogy lenne már a lomtárban amikor a weblapomra lépve ott van a fórum menüpont.Jó… Másik blogomon meg néztem a lomtár elérési útját majd ezt felhasználva a kellő módosítások után elértem a lomtáramat. Valóban voltak ott fórum oldalak és akkor gondoltam visszaállítom hátha ezek után minden rendbe jön és végre tudom törölni a legutolsó fórum plugin után hátramaradt fórum oldalt. De az oldalakhoz továbbra sem férek hozzá és most ráadásul visszaállítottam minden fórum menüpontot és elég csúnyán néz ki. íme a linkem: http://liveset.byethost8.com

Hogy érted, hogy nem férsz hozzá az oldalakhoz? Mi történik, ha az adminban a Oldalak pontra kattintasz?













ennyi.

Hű, ez durván néz ki… Mert az oldalak törléséhez még az az ötletem van, hogy az adatbázisodban a wp_posts (ha wp_ az előtagod) táblában vannak a bejegyzések és oldalak, és ott ID alapján megkeresheted és törölheted a fórumos oldalakat. (Az ID-jük megállapítható, ha föléjük viszed az egeret és a böngésző alján lévő státusz sorra nézel, vagy ha rájuk kattintasz és megnézed az URL-jüket). De hogy ettől visszaállna az admin, azt nem hinném frown.gif

Köszönöm a választ. wp_post-ban meg kerestem a forumokat, töröltem így most el tűntek a menüpontok az oldalról.





Az adatbázisban még találhatók ilyen táblák:











-wp_forum_forums





-wp_forum_groups





-wp_forum_posts





-wp_forum_threads





-wp_forum_captcha











Eseteleg, ha törölném ezeket is? Nem állna helyre a rend?

Töröltem, de a helyzet változatlan.

Én most ftp-n az admin könyvtárt (biztonsági másolat mentése után) újra felmásolnám… de lehet, hogy ez amatőr gondolat…

Ötletnek nem volt rossz, de sajnos nem működött :frowning:

Viszont ki kapcsoltam most minden bővítményt és mukodik. Köszönöm a segítségedet Kedves Chiara











Richárd

Szívesen! Örülök, hogy sikerült megoldanod! :smiley: