oldal navigálás

Mutatja az oldalon és működik is :slight_smile:





Mutatja a wp admin felületen is :slight_smile:





De mikor rá mek a bővítménykere ezt adja be :S :





Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 491520 bytes) in /var/www/clanbazis.com/onlinecinema/www/wp-admin/menu.php on line 235

szal Jelenlegi verzió: WordPress 3.0





a szeró meg okhost.eu

tehát jelenleg működik és faxa minden…csak az admin felületen a bővítmények menöpont kilőve laugh.gif laugh.gif ehhhhh hááát ezt nem hiszem el :):slight_smile:

De am sztem is a szerver lehet elavult…mert más bővítményt se enged felrakni… ezt a pagenavit is úgy erőszakoltam be és működik, de egy másik hibát okozva :S szal akkor melyik ingyenes szerót érdemes használni???

miért FTP-én rakod fel? :o

Mert sehogy sem engedte máshogy :S rákerestem, meg is találtam próbáltam telepíteni…nem engedte… utána próbáltam feltölteni (ahogy írta zip formátumba) és akkor sem engedte…csak így tudtam berakni…és megy meg minden az admin felületen is mutatja és tom módosítani stb…teháát ok! csak ha rá mek arra h bővítmények rögtön jön egy hiba üzenet (amit már bemásoltam ide) bővítmények hozzáadásaára is enged…csak erre az egyre nem…szal ha aktiválva van a pagenavi akkor nem tok mást bekapcsolni…de felrakni is csak ftp-be ugyanígy mint ezt … és lehet h igazad van és a szeró az elavult mert minden hibaüzenetben a Server szerepel…

és pl a 3.0.1 es frissebb verziót se engedi frissíteni…sztem azt is csak ftp-én keresztül tudnám megoldani…szal megoldódott a navi problémám de rábukkantam egy újabbra…:slight_smile:

költözz el egy jobb helyre. Jobbat nem tudok.

én is ezen filózok…:smiley: de hova?? melyik ingyenes tárhely megbízható? :D:D:D

jah, hogy nem ezzel kezdted (ingyenes helyen vagy, csoda hogy megy a WP)

értem…:slight_smile: szal ingyenes tárhelytől ne várjak csodát laugh.gif

ebben a témában (tárhely/szerver) az ingyenes nem játszik. (hiszen ha játszana, akkor mi és még sokan mások nem fizetnének ezért)

értem :smiley: amint lesz rá lehetőségem lépek is tovább :smiley: