Oldal fűzése

Sziasztok!











Tegnap telepítettem a rendszert a gépemre, tehát lehet, hogy a kérdésre egyszerű lesz a válasz.





Ha én megírok egy weboldalt PHP-ben, akkor hogyan tudom én azt a bejelentkezés után “befűzni” (a joomla “fűzőnek” hívja) az adott lapot.





Egyáltalán be lehet-e szinte észrevétlenül csempészni az oldalba?





Tehát a valami.net/xyz.php-t a főoldalon megjelenő valamelyik linkre kattintva az oldal főrészén jelenjen meg, ahova mondjuk a cikkeket is írom.











Válaszokat előre is köszi!











R

Nem értem miért kell keverni a Joomla-t a WordPress-el. Vagy egyik vagy másik, mindkettővel el lehet ugyanazt érni. :rolleyes:

Szuper! A kérdés a hogyanra irányult és nem a választás lehetőségére.











R

Ha joomla-ba szeretnéd befűzni, akkor miért itt érdeklődsz? Az joomla rész, WordPress-ben nincs ilyen befűzés.











A válasz inkább arra célzott, hogy “Minek kell ezt a kérdést feltenni?”. Azonban akkor bővítem: Miért itt?

Nem a joomlába szeretném befűzni, hanem itt keresem azt a funkciót, ami ott “Fűző”-ként van meg.





Gondoltam, hátha van itt valaki, aki ismeri mindkét rendszert, és ő rögtön felismeri, hogy mit szeretnék.

Adminban nem igazán lehet megcsinálni. Sablon bővítéssel megoldható szerintem iframe-el.

Vagy curl, fsockopen, wget és hasonló megoldásokkal :]