ÖKOVÍZ

http://www.okoviz.hu











Ceglédi közműszolgáltató, legfőképpen azzal a céllal, hogy a személyes és telefonos ügyfélszolgálatot kevesebben keressék. Egyelőre jók az adatok :slight_smile:

Egy KFT. oldalának jó kis design, nem téved el az ember, szóval jó. Egyedül az ‘írjon nekünk’ gomb bántja a szemem - de ez egyéni szoc. problem. :]

Szép, átlátható.





Az ívóvíz menűpontra kattintva kicsit elmozdul jobbra az oldal, mintha pár pixel arrébb lenne pozicionálva., a többinél meg vissza.


'garrotter wrote:

Az ívóvíz menűpontra kattintva kicsit elmozdul jobbra az oldal' date=' mintha pár pixel arrébb lenne pozicionálva., a többinél meg vissza.[/quote']


Az attól szok lenni, hogy pl. az Ivóviz lapon nincs jobboldalt görgetősáv (=rövid az oldal), a többieken meg van.


'suta wrote:

Egy KFT. oldalának jó kis design' date=' nem téved el az ember, szóval jó. Egyedül az 'írjon nekünk' gomb bántja a szemem - de ez egyéni szoc. problem. :']





Tudod ez a web2.0 miatt :)) Mindenképp ki akartam emelni, mert egy nagyon fontos célja az oldalnak, hogy az ügyfelek ne menjenek be személyesen az ügyfélszolgálatra, hanem próbálják meg így intézni az ügyes bajos dolgaikat. Mindenképp figyelemfelhívó gomb kell, de ha van esetleg valamilyen jobb ötlet, azt szívesen várom. Akár példákkal is :)

'moshu wrote:



garrotter wrote:

Az ívóvíz menűpontra kattintva kicsit elmozdul jobbra az oldal' date=' mintha pár pixel arrébb lenne pozicionálva., a többinél meg vissza.[/quote']


Az attól szok lenni, hogy pl. az Ivóviz lapon nincs jobboldalt görgetősáv (=rövid az oldal), a többieken meg van.





De ez elvileg csak tűzrókánál fordul elő, IE-nél nem, mert ott mindig van görgetősáv... látogatók 83%-a explorert használ, egyelőre nekik kell kedveznem :)

A maradék meg menjen a víz alá. :slight_smile: :smiley:

Akkor mondjál rá megoldást :stuck_out_tongue:

valóban pofás… :slight_smile:





nekemis az ‘írjon nekünk’ gomb túl erős és én kivenném a headerből azt a dropshadow-t a kevesebb néha több istenének áldozva. a pontkettőspont megoldást nem értem, de működik, mutat és informatív. jó munka!

lemmikki, itt a megoldás: szúrd a style.css-be ezt:





html { min-height: 100%; margin-bottom: 1px; }

Naggyon tetszik!





Lehet, hogy az Írjon nekünk gomb nem szép, de ami mögötte van! Mit használsz az email küldésre? Én a psx-maillel próbálkoztam, de nem sekerül rendesen magyarítani és ebben jó a kód is a végén.





És az email this page-hez melyik plugint?





Na és hogy javaslattal is éljek: a fenti képek, mutatósabbak lennének, ha egéérel való ráálláskor egy halvány színt kapnának, hogy kiemelkedjen. Bár ez nagy macera (gondolom :))





Tényleg szép, amúgy!

Dagon Design Formmailer











legalábbis a forrásba ez van.





ez lesz szerintem: http://www.dagondesign.com/articles/secure-form-mailer-plugin-for-wordpress/


moshu wrote:

lemmikki, itt a megoldás: szúrd a style.css-be ezt:


html { min-height: 100%; margin-bottom: 1px; }





:)) Ez úgy tűnik segített :) Juppí, köszi!