Nyereményjáték Contact Form 7 segítségével?

Sziasztok!











Contact Form 7 segítségével készítettem egy kérdőívet, hogy többet megtudjak az oldalamra látogatókról. Viszont ez 13 kérdésből áll és nem nagyon töltögetik az emberek. Arra gondoltam felajánlok pár mozijegyet (ahogy ezt egy fórumon olvastam), hogy pl. minden 200. kitöltő 2 db mozijegyet nyer XY moziba. A kérdésem az, hogy meg lehet úgy buherálni a Contact Form-ot, hogy számolja az adott űrlapot hány ember töltötte már ki? Esetleg a 200. embernek válaszlevélbe elküldje, hogy “gratulálok Te vagy a 200. vedd fel kollégáinkkal a kapcsolatot.”?











Köszönettel,





Attila

Használd szerintem a gravity forms nevű plugint. Ott láthatod, hogy ki küldi be a dolgokat és hányat. A beküldött dolgokat a segítségével egy kattintással még excelbe is lementheted. A gratulálunk 200. vagy szerintem ebben sem fog menni. De ha belegondolunk a spamekbe akkor érhető a feladat nehézsége.


'Efrud' wrote on '2010-09-16:




Használd szerintem a gravity forms nevű plugint. Ott láthatod, hogy ki küldi be a dolgokat és hányat. A beküldött dolgokat a segítségével egy kattintással még excelbe is lementheted. A gratulálunk 200. vagy szerintem ebben sem fog menni. De ha belegondolunk a spamekbe akkor érhető a feladat nehézsége.








Köszönöm az ötleteket. Azt hiszem át kell gondolnom a dolgot, mert nem oldható meg olyan könnyen mint, ahogy azt én szeretném. :(