Notepad++ egy ingyenes forráskód-szerkesztő

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) Notepad++ egy ingyenes forráskód-szerkesztő című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: Notepad++ egy ingyenes forráskód-szerkesztő]

Notepad helyett Notepad 2-t hasznalok. Egyszeru, kicsi. Ha komolyabban kell kodot szerkeszteni, akkor az InType kerul hasznalatra (HTML es kissebb PHP modositasok). A Notepad++ nekem ellenszenves. Nem igazan tudom megmondani miert, talan tul komplikaltnak tunik. Ha kodot kell szerkeszteni (Windows alatt), akkor boven eleg a ket konnyu sulyu versenyzo: Notepad 2 es InType, es a nagy testverek: Microsoft Visual Studio 2008 (Professional - adja az egyetem, sajat hasznalatra :D) es a NetBeans (Eclipse-vel is dolgoztam egy ideig, de nem igazan jo az UTF-8 kezelese. Most mar csak annyi kozom van az Eclipse-hez, hogy ezen alapszik az IBM Rational Software Modeler, projektek tervezesere/dokumentalasara hasznalom).

A Notepad++ egy igen jó program. Néha még Ubuntu alatt is előveszem a Geany helyett. A Notepad 2-t is használtam régen, de a Notepad++ többet tud. Kedvencem az a funkció, hogy röptében át tudja alakítani a fájlkódolást.

van egy kis gondom egy vbscritel hiányzik a forrása lehet ezt potolni vagy nem ? ha tudtok segiteni irjatok