Nincs hozzászólás az oldalaknál

Üdv ismét!











Egy újabb kérdéssel fordulok hozzátok, de ez már kisebb probléma, szerintem könnyebb is rá megoldást találni, mint az előző. Nos, arról van szó, hogy az oldalaknál nincs hozzászólási lehetőségem (legújabb WP, pedig kellene, hogy legyen. Arra gondolok, hogy esetleg a téma nem támogatja, vagy esetleg én töröltem ki valamikor. Átnéztem az eredeti és az általam módosított fájlokat, ám nem találtam erre vonatkozó eltérést.











Csak egyetlen oldalhoz kellene, ami vendégkönyvként funkcionál.Esetleg valami plugin létezik erre a célra?











Üdv,





Ghost











u.i. A másik topicban linkelem az oldalt is, lessetek rá, ha van kedvetek.

nem, oldalaknál NEM kell lennie hozzászólási lehetőségnek, alapból legalábbis nincs.





szerkeszd át a sablonod page.php-ját a single.php-nak megfelelően, a “comment”-et tartalmazó sort keresd.





egyébként pedig volt már róla szó, legközelebb először fórum kereső, ok?











kieg: ha csak egyetlen oldalhoz kell, akkor csinálj egy page template-et (wp codex!) abban legyen kommentelési lehetőség, az alap page.php-t meg hagyd úgy ahogy van…

Köszönöm, így sikerült megoldanom.











Használtam a keresőt, mindig használom, mielőtt kérdezek, csak nem találtam semmit (nem megfelelő kulcsszavakkal kerestem).











Sajnos még nem tudom a Blogshowba bemutatni az oldalt, még kell hozzá 2 hozzászólás :frowning:

igen, kicsit mélyebbre kellett nekem is túrnom a keresés során, de tényleg van róla szó.





:slight_smile:


'mano' wrote on '2009-11-12:




nem, oldalaknál NEM kell lennie hozzászólási lehetőségnek, alapból legalábbis nincs.


szerkeszd át a sablonod page.php-ját a single.php-nak megfelelően, a "comment"-et tartalmazó sort keresd.


egyébként pedig volt már róla szó, legközelebb először fórum kereső, ok?





kieg: ha csak egyetlen oldalhoz kell, akkor csinálj egy page template-et (wp codex!) abban legyen kommentelési lehetőség, az alap page.php-t meg hagyd úgy ahogy van...














Szia!





Nekem is hasonló problémám van, de totál béna vagyok ezekhez a php átírásokhoz vagy mikhez! Tudsz esetleg segíteni kicsit konkrétabban, hogy lépésről-lépésre mit kellene csinálni???





Nagyon megköszönném!





üdv. Jani

az ilyen szerkesztésekben az a szép, hogy gyakorlatilag nem tudsz hibázni, mert ctrl+z és visszavonod ha félreírtad.











ne haragudj, de sem én, sem más nem tolerálja itt a fórumon, ha azt várod el, hogy helyetted csináljuk meg.











a megoldás ott van az idézet második sorában. legalább nézd meg a fájlokat, és keress rá arra, ami idéző jelezve van!

Oké, köszönöm! És elnézést de tényleg nem vagyok nagy szaki ezen a téren! De megoldom! Aztán ha nem akkor…











Köszi ezt is, nekem ez is nagy segítség!