NGG képből bejegyzés és galériakép

Sziasztok!











Az NG bővítményeit használom (public uploader, gallery és scroll gallery), és szeretném, ha a feltöltött képek egyenként új bejegyzést hoznának létre, és új bejegyzésként jelennének meg, de alapvetően a kijelölt galériában kerülnének elmentésre.





Éppen a php-ba nyúltam volna bele, de annyira egyedit nyelvezetet használ a wordpress (amit nem mellesleg most kezdtem csak el használni), hogy nem merek belenyúlni ilyen szinten (meg már régen is programoztam php-ban). Tudtok valamilyen bővítményt vagy kódrészletet, amit beillesztve a fenti kivitelezhető lenne?











Előre is köszönöm a segítséget!

Nem hiszem, hogy ezt igy ebben a formaban meg tudnad oldani komoly modositasok nelkul. Azt viszont igen, hogy vegigmesz egy mar meglevo galerian es csinalsz egy posztot minden kepbol. Ehhez csak a gallery id-t kell tudnod. Erdemes szetnezni a a plugin ‘lib’ konyvtaraban es a ngg-db.php file-ban is. Uj posztot meg a wp_insert_post() fuggvennyel tusz csinalni.











http://codex.wordpre…/wp_insert_post

















A legkezenfekvobb dolog egy olyan plugin lenne ami az NG-re epul. De kezdokent ez talan egy kicsit sok lesz.